Menu
 
 

Išskirtiniai kadrai ir interviu iš naujausio „Tabami“ projekto repeticijų (video)

2011 12 28  17:49  |  Aktualijos

Išskirtiniai kadrai ir interviu iš naujausio „Tabami“ projekto repeticijų (video)

Nuotrauka: menufabrikas.lt

Naujųjų metų naktį menų fabrike „Loftas“ įvyks ypatingas koncertas – šviežutėlis, pastarųjų dienų repeticijų išdresuotas muzikinis projektas „Tabami goes Tarantino“, o viso vakarėlio tema ir aprangos kodas – visi gerbiamo režisieriaus Q. Tarantino filmai.

Vakarėlyje bus sugrotos žinomiausios Q. Tarantino filmų dainos, taip pat vakaro eigoje šokėjai inscenizuos scenas iš jo filmų.

„Naujiesiems rengiamės atsakingai. Tai nakčiai jau ne pirmus metus pasistengiame ne šiaip švystelėti kokį jau parengtą ir matytą bei girdėtą projektą, bet sukurti kažką naujo, nerėgto“, – apie šį tarantinišką sumanymą pasakoja jo iniciatorius ir kūrybos vadovas Viktoras Diawara.

„Tabami goes Tarantino“ projekto centrinės figūros – „The Ball & Chain“ – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings taip pat džiaugiasi suteikta galimybe savaip perdainuoti muzikinius kūrinius, kuriuos abu atmintinai žino jau daugybę metų, nes yra didžiuliai Q. Tarantino gerbėjai.

„Bulvarinį skaitalą“ žiūrėjau dvidešimt kartų“, – prisipažįsta Erica. „Šis vakarėlis – gera proga užsidėti „šlipsą“ ir siauras kelnes“, – žmonos žodžius papildo Jurgis.

„Vis dėlto ar tik nepasirinkti man Salmos Hayek herojės El Satanico Pandemonium kostiumo iš filmo „Nuo sutemų iki aušros“, – po vakarykštės repeticijos šypsodamasi garsiai svarstė Erica Jennings, vienu akies krašteliu žvilgteldama į savo vyrą Jurgį.

Daugiau akimirkų iš pasiruošimo Naujųjų metų nakčiai menų fabrike „Loftas“ ir išskirtinis Jurgio ir Ericos interviu apie Q. Tarantino filmus – vaizdo įraše.


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors