Menu
 
 

Ištaškykite modelį į “sienas”!

2010 05 06  10:01  |  Įžvalgos

Wrangler web puslapis

„Tai bent puslapėlis!”, – pagalvojau pamačiusi nuorodą “OPEN ZIPPER TO START”. Timptelėjau už virvelės ir… Pff… Išėjo tik atitraukti striukės užtrauktuką. O tikėjausi tiek daug… Bet aš neprarandu vilties ir spaudžiu “CONTINUE”. Šis užrašas, dešiniajame monitoriaus ekrane, mirksi. Tiesiog skatina spustelėti ant nuorodos. Paspaudus ant nuorodos išvystu vėl tą patį vaikiną su ta pačia striuke. Tik šį kartą užtrauktuko nebereikės atsegti. Na, gal dabar man pavyks nurengti vyriškį. Deja ne. Geriausiu atveju, čia galima nebent išlieti įniršį, skirtą buvusiam vaikinui, nes modelis nesipriešina tampomas ir mėtomas internetinio puslapio lange. Spusteliu “NEXT” ir pamatau tą patį vyruką. Tik dabar jis jau be striukės. Liko tik marškiniai! Darosi šiek tiek smagiau. Nes marškiniai, priešingai nei striukė, ne tik atsisega, bet ir visiškai “nuskrenda” nuo patrauklaus vyriškio kūno. Toliau žiūrėti net neverta: vaikiną galima tik stumdyti į visus kampus.

Wrangler web puslapis

Wrangler web puslapis

Šis Wrangler internetinis puslapis manęs nesužavėjo(wrangler.com). Įdomu gali būti tik tiems, kas nėra susidūręs su internetinėm galimybėm. Tai tikrai nėra pirmas puslapis, kuriame prilietimo pagalba galima judinti objektus. Būtų smagiau, jeigu vyriškis nusirengtų. Belieka vienintelis malonumas – peržiūrėti Wrangler vyrišką kolekciją. Na, o naudos gali būti nebent toms, kurioms reikia pašalinti pyktį. Ištaškykite modelį į “sienas”. Gal palengvės.

Wrangler web puslapis

Wrangler web puslapis

Wrangler web puslapis

Nuoroda: http://eu.wrangler.com/bluebell/#/collection/0


Komentuok:
 • Anzela says:

  Padėjo:))ačiū:D

 • Lina says:

  Nesuprantu, kodėl autore mano , jog tai banalu. SAITAs yra nuostabus, tiesiog manau jog autore nieko nesupranta IT sferoje todėl taip ir teigia. Jei žinote kitų geresnių pavyzdzių , gal galėtumėte pateikti? Butume labai dekingi.

 • Ruth says:

  aš irgi sakau, kad čia kaip tik yra originalu:) dar nemačiau tokių dalykų.

 • Goda says:

  Super! As niekur nemaciau tokiu autore taip ir neparase! mat pati nzn…visiskai nesutinku su autores nuomone, kad cia yra banalu, arba neoriginalu!

 • Dovilė says:

  :DD Atsiimu savo žodžius dėl banalumo 😀 Tačiau visgi, vaikinas galetų ir daugiau nusirengti

 • Lina says:

  Taip lengvai tave perkalbėjo? na negerai negerai. Jei vaikinas nusirengtu daugiau, tai butu banalu, ir visikai neprikolas… nurenk savo vaikina.

 • Dovilė says:

  Ne perkalbėjime esmė. Esme, akd daug kas nepatenkinti liko


*Reklama
DNO