Menu
 
 

Įvaizdis kaip nuo podiumo greitos mados tinklų pagalba

2013 09 02  18:38  |  Aktualijos

Einant bet kokio miesto pagrindine gatve akys mėgaujasi tikru estetikos ir grožio festivaliu. Garsių dizainerių salonų vitrinose kabantys rūbai, apšviesti ryškių šviesų, kelia pasigėrėjimą, nors giliai pasąmonėje apgailestaudami suprantame, jog jų greičiausiai neįsipirksime net per didžiuosius išpardavimus. Tuomet lieka viena išeitis – greitieji mados tinklai. Šie kiekvieną podiumo hitą žaibo greičiu pristato ir savo parduotuvėse, tad galime džiaugtis garsių dizainerių modeliais mažesnėmis kainomis, bet ir prastesne kokybe. Šį sezoną šių parduotuvių dizaino komandos ypač pamėgo Céline, Stella McCartney, Balmain, Louis Vuitton ir Saint Laurent modelius. Pristatome Jums kelias pamokėles, kaip susikurti dizainerių įvaizdžius mažesnėmis kainomis.

Givenchy

2013/2014 rudens/žiemos kolekcijoje Givenchy dizaineris Ricardo Tisci vėl gliaudė mirties ir tamsos temą. Jis pristatė ir romantiškų, švelniai ir ryškiai rožinių rožių raštus bei langeliais margintus audinius, kurie netruko plačiai pasklisti ir po greituosius mados tinklus. Šiuos du kontrastingus Givenchy mados namų įvaizdžius susikurti tikrai nėra sunku. Greičiausiai savo spintoje jau turėsite odinį sijoną ar languotus marškinius, tad teks susimedžioti tik rožėmis margintus marškinėlius.

Givenchy

Koliažai autoriaus, nuotraukos iš mados namų ir dizainerių archyvų.

Givenchy

Céline

Jei Ricardo Tisci analizavo tamsos temą, britė Phoebe Philo narstė, regis, dar sunkesnę sritį – moteriškumą. Jos kūryboje šį sezoną – švelnių spalvų, minkšti ir kiek didoki siluetai, kurie nesuvaržo ir neužgožia moters figūros. Vienais geriausių sezono paltų susižavėjo ir greitųjų tinklų dizaino komandos. Panašų švelniai rožinės spalvos paltą pristato Zara parduotuvė. Prie jos mados namų stilistai siūlo dėvėti pilką midi ilgio suknelę.

Taip pat Zara kūrybinė komanda susiviliojo ir Céline 2013 Resort kolekcijos idėjomis, iš kurios „pasiskolino“ juodą marškinių ir plisuoto sijono derinį. Identiškas Céline tarpsezoninės kolekcijos įvaizdis Zara parduotuvėse kainuos 358 litus.

Céline

Céline

Saint Laurent

Nors antroji Hedi Slimane prêt-a-porter kolekcija Saint Laurent mados namams susilaukė daug kritikos, greitieji mados tinklai skuba ją kopijuoti. Nuo Mango iki H&M parduotuvių lentynas nuguls langeliais marginti marškiniai, odiniai sijonai su diržais ir užtrauktukais, per dideli cardigan tipo megztiniai ir gėlėtos suknelės. Pirmajam deriniui reikės paprastų, keliais dydžiais per didelių languotų marškinių ir trumpos suknelės iš dirbtinės odos. Antrasis įvaizdis pareikalaus vasariškos, smulkiomis gėlėmis margintos suknelės ir žaismingo susegamo megztinio.

Saint Laurent

Saint Laurent

Rochas

Marco Zanini šatojo sezono Rochas mados namų kolekcijoje stačia galva nėrė į penktą dešimtmetį. Jis preciziškai išstudijavo šio laikotarpio damų spintas ir ant podiumo pateikė tikrą to laikotarpio moteriško garderobo vadovėlį. Susiviliojusios tokiais klasikiniais ir darbui biure tinkančiais modeliais, greitųjų mados tinklų kūrybinės komandos juos pritaiko ir savo klientams. Šiam patogiam Rochas kolekcijos modeliui prireiks tik ilgos, funkcionalios Zara liemenės ir truparankovių marškinių.

Rochas

Balmain

Mango greitosios mados tinklas parodė tikrą susidomėjimą Balmain 2013 m. Pre-Fall kolekcija. Šiai kolekcijai Balmain mados namų dizainerį Olivier Rousteign įkvėpė legendinė redaktorė Diana Vreeland – jai būdinga ekstravagancijos, rytietiškų motyvų ir couture dvasia, jau seniai primiršta šiuose Paryžiaus mados namuose. Mango kūrybinė komanda pasiskolino aukso siūlais puoštą ir rombais margintą kostiumą, vilnos golfą su sagomis kaklo šone bei blizgančias haremo kelnes. Abu Balmain tarpsezoninės kolekcijos modeliai nuo galvos iki kojų – mirtingųjų kainomis!

Balmain

Balmain


Komentuok:
 • Ieva says:

  žinoma, kad lengva susikurti ale ,,dizainerių” įvaizdį, kai visos zaros ir topshopai kopijuoja dizainerių kūrinius dar net mados namu kolekcijos pristatymui nespėjus pasibaigti.

  žodžiu – eilinį kartą nieko naujo nepasakėte ir visai nenustebinote…

 • Lina says:

  Cia parasyta : “Pristatome Jums kelias pamokėles, kaip susikurti dizainerių įvaizdžius mažesnėmis kainomis”.

  Man atrodo nesupratai ka perskaitei 😀

 • Alina says:

  Kartais geriau patyleti, negu komentuoti…ypac kai komentuojama ne i tema, Ieva.


*