Menu
 
 

J. Jurkutė „Chorų karų“ finale vilkėjo „Kristi Andress“ suknelę iš naujausios kolekcijos

2012 04 09  10:20  |  Aktualijos

Finalinėje TV projekto „Chorų karai“ laidoje gražiausia Lietuvos moterimi tituluojama Jurgita Jurkutė vilkėjo įspūdingą lazeriu pjaustytą raudoną suknelę iš naujausios dar nepristatytos „Kristi Andress“ kolekcijos.

Pasak suknelės dizainerės Kristinos Kalinauskaitės, rengti Jurgitą viso projektu metu buvo vienas malonumas, nes šiai vedėjai itin tinka elegantiškas, moteriškas, subtiliai seksualus stilius.

„Kristi Andress“ suknel

Nuotraukos: SwO magazine archyvas

„Finalinei laidai ieškojau ko nors tikrai išskirtinio, todėl nusprendėme, kad būtent su šia suknele Jurgita taps ypatingai elegantiška, ryški ir įsimenanti. Sprendžiant iš atsiliepimų, tokie lūkesčiai tikrai pasiteisino“, – sako „Kristi Andress“ dizainerė.

Lazeriu išpjaustytais lapeliais dekoruota suknelė yra vienas iš 2012 m. rudens-žiemos „Kristi Andress“ kolekcijos modelių. Ši kolekcija kol kas dar laikoma paslaptyje ir bus pristatyta gegužės mėnesį. K. Kalinauskaitė išdavė, kad naujojoje kolekcijoje bus ir daugiau drabužių, kuriems panaudoti lazeriu pjaustyti dekoro elementai.

„Kristi Andress“ suknelė

„Kristi Andress“ dizaineriai Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko kartu kuria jau šeštus metus. Kristina yra moteriškosios linijos dizainerė, elegantiško stiliaus drabužius kurianti atsižvelgdama ir į naujausias dizaino technologines galimybes. Andrius žinomas kaip rankų darbo vyriško kostiumo meistras, bene vienintelis Lietuvoje puoselėjantis prestižinės Londono akademijos „Savile Row“ tradicijas.


Komentuok:
*