Menu
 
 

Josefinstrid by Josefin Strid FW 12/13 (Švedija)

2012 05 04  15:15  |  Aktualijos

Josefinstrid by Josefin Strid FW 12/13 (Švedija)

Nuotraukos: Darius Gražys/SwO magazine

„Josefinstrid“ mados namų dizainerė – Josefin Strid iš Švedijos. Savo kolekcijas ji skiria sąmoningam miesto vartotojui, vertinančiam kokybę ir siekiančiam drabužį dėvėti kuo ilgiau. Josefin Strid turi itin solidžius vyriškų drabužių siuvimo pagrindus ir siekia tyrinėti šiuolaikinių vyrų garderobo ypatumus.

„Josefinstrid“ filosofija remiasi tuo, kad drabužiai nėra vien tik patogus, praktiškas daiktas. Drabužis turi sukelti jausmus, išreikšti jį nešiojančiojo individualumą. „Josefinstrid“ drabužis yra nedidelė prabangos dalelė naudojamų medžiagų, kirpimo ir siuvimo prasme. Jie kuriami taip, kad būtų nešiojami labai ilgai.

 

Kolekcija: „Layers“

Kolekcija ragina sustoti ir susimąstyti apie praeitį, dabartį ir ateitį. Josefin Strid pati sau užduoda įvairius klausimus. Kas buvo nuveikta ir kokios įtakos tai turės ateities įvykiams? Perskaičiusi praėjusio sezono kolekcijos apžvalgas, kurias savybes ir įgūdžius turėčiau labiau patobulinti? Pagaliau, kas aš esu? Kas mes visi esame? Kuo norime būti? Kam mes sukurti?

Šioje kolekcijoje dizainerė taip pat ieško naujų vyriškų drabužių formų, eksperimentuoja su tradiciniais vyriškumo atributais.

Fotografas: Darius Gražys

Nuotraukos: www.swo.lt (© SwO magazine)


Komentuok:
*Reklama