Menu
 
 

Julia Janus – daugiau nei viena laisvės forma

2018 02 06  18:56  |  Aktualijos

Julia Janus pristato 2018 m. pavasario – vasaros drabužių ir aksesuarų kolekciją Soliaris, inspiruotą to paties pavadinimo fantastinės Stanislovo Lemo novelės, ekranizuotos kino genijaus Andrejaus Tarkovskio filme, idėjų. Septynioliktoji dizainerės prekės ženklo mados kolekcija primena meilės sau svarbą – tik ji gali mums suteikti laisvę jaustis, būti ir atrodyti tokiais, kokiais norim. Iš novelės ir filmo pasiskolintus vandenyno motyvus papildo tamsūs, įspūdingi medžio žievės bei vešlios augmenijos fragmentai, kuriuos Julija paverčia savo audinių marginimais. Ypatingo dėmesio vertas medžio lapo gijų raštas, primenantis apie tai, kad tu, aš, mes visi esame unikalūs gamtos kūriniai ir negalime būti lyginami vienas su kitu. Šios kolekcijos šūkiu tapusi frazė „mums nereikia kitų pasaulių, mums tereikia veidrodžio“ atsikartoja kolekcijos raštuose ir siuvinėjimuose.

Julia Janus SS18 - SwO magazine

Nuotraukos iš Julia Janus archyvo ©

Moteriška kolekcija yra elegantiška ir patogi, sukurta taip, kad kiekvienas joje esantis drabužis, priderinus aksesuarus, gali transformuotis iš kasdienio arba formalaus į proginį derinį. Kolekcijoje Soliaris atsiranda daugiau įvairių natūralių gamtos spalvų. Laisvės ir lengvumo pojūtį kuria natūralūs lino, šilko, medvilnės ir inovatyvūs neopreno, vašku dengto džinso audiniai. Dizainerė audinius derina ypatingu būdu, taip išgaudama naują drabužio funkcionalumą ir išvaizdą.

Julia Janus SS18

Julia Janus SS18

Julia Janus vyras – šiuolaikinis išmanaus miesto klajoklis, kuris derina madą ir patogumą. Laisvumo pojūtį suteikia apgalvotos konstrukcijos ir funkcionalūs lino, elastingos medvilnės ir džinso audiniai, prisitaikantys prie įvairių kūno formų, tačiau išlaikantys avangardinio stiliaus idėją.

Julia Janus prekės ženklas išsiskiria ne tik lietuvišku dizaino identitetu, bet ir nediskriminaciniu požiūriu į įvairaus sudėjimo žmones. Visi drabužiai gaminami nuo S iki XXXL dydžio.

Julia Janus SS18

Julia Janus SS18

Julia Janus SS18

Julia Janus SS18


Komentuok:
*Reklama
DNO