Menu
 
 

Jurgis ir Erica po savaitės buvimo atskirai susitiks ant scenos Klaipėdoje

2012 07 06  12:16  |  Aktualijos

Jurgis ir Erica

Dviejų Lietuvoje gerai žinomų muzikantų duetas „The Ball & Chain“ pastarąją savaitę gyvena skirtingomis nuotaikomis.

Erica Jennings šiuo metu ilsisi su vaikais Lietuvos pajūry, o dueto viena antroji Jurgis Didžiulis šią vasarą ruošiasi nugriauti kalnus planų, todėl darbuojasi Vilniuje.

„Dabar esu studijoje ir čia būsiu iki savaitgalio. Šią vasarą dienos šviesą turėtų išvysti du nauji mano projektai“, – mįslę užmena muzikantas.

Jurgis ir Erica

Paprašytas atskleisti daugiau detalių apie savo planus, Jurgis išduoda, jog dar šią vasarą gerbėjai išgirs jo solinę kūrybą. Taip pat šią vasarą į studiją susibūrė sena jo kompanija „TWNKL“.

„Šiek tiek pasiilgau smarkių vakarėlių su grupe, todėl atsirado peno naujai kūrybai su scenos chuliganais ir klubinį roką atstovaujančia grupe „TWNKL“, – išsiduoda Jurgis ir paprašo šiek tiek kantrybės.

Bet kokiu atveju kol muzikinė odisėja vyksta studijoje Vilniuje, Jurgis ir Erica nenustoja savo gerbėjus džiuginti  „The Ball & Chain“ kūryba, kuri spėjo sužavėti jau tūkstančius žmonių Lietuvoje, ir ne tik.

Jurgis ir Erica

„Labai pasiilgau žmonos, kuri dabar pajūry. Šį savaitgalį su ja susitiksime scenoje“, – minty turėdamas jųdviejų liepos 6 d. koncertą ant stogo „SKY21“ terasoje Klaipėdoje sako J. Didžiulis.

„SKY21“ terasoje Klaipėdoje jau šį penktadienį jiedu atliks „The Ball & Chain“ programą, tačiau, kaip visad, žada susirinkusius gerbėjus išjudinti ir viena kita daina iš jų praeities, kai abu grojo skirtingose grupėse – „SKAMP“ ir „InCulto“.

THE BALL & CHAIN – Sweet Summer Blues

 

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors