Menu
 
 

Justė Kraujelytė pristato debiutinį albumą „Therapy“

2020 10 14  23:42  |  M.I.C. Naujienos

Justė Kraujelytė pristato debiutinį albumą „Therapy“

Nuotraukos – Nendrės Žilinskaitės ©

Šiandien visas muzikines platformas pasiekė ilgai lauktas, debiutinis dainininkės ir dainų autorės Justės Kraujelytės albumas „Therapy“. Jo pristatymo koncertas, numatytas spalio 16 d. kokteilių bare „Salionas“, pavirto į net du jaukius muzikos ir atvirų istorijų vakarus – „Therapy“ gyvai skambės ne tik šį penktadienį, bet ir šeštadienį – spalio 17 dieną.

Albumo „Therapy“ įrašai, perklausos, korekcijos, neseniai pristatyto kūrinio „Stars“ vaizdo klipas, repeticijos ir pasiruošimas koncertams – Justė pripažįsta, jog paskutinis mėnuo praskriejo žaibiškai, su daug jaudulio, nerimo ir neužtikrintumo.   

„Ir pagaliau man viskas aišku. Šiandien galiu pagrįsti kiekvieną „Therapy“ garsą, vaizdą, žodį ir detalę. Galima sakyti, paskutinėmis dienomis vis klausydama albumo aš dar kartą išgyvenau visas jo istorijas ir visus tuos tikrai ne pačius lengviausius jausmus. Sunku patikėti, kad jau jį turiu, kad jis pagaliau yra“, – apie debiutinį albumą pasakoja dainininkė.

Justė Kraujelytė pristato debiutinį albumą „Therapy“

Justė sako, kad ko gero geriausia, kas galėjo įvykti su šiuo asmeniškas ir ne itin patogias istorijas pasakojančiu albumu – tai klausytojai, išgirdę naujųjų kūrinių žinutę ir nutarę pasidalinti savo patirtimis, išgyvenimais ir atvirumu.

„Man šis albumas nėra muzika. Man jis – dialogas apie tai, kas slepiama ir sunku. Pokalbis, po kurio pasidaro lengviau. Terapija tikrąja to žodžio prasme.“

Albumo „Therapy“ pristatymo koncertų metu bus galima įsigyti ir labai riboto tiražo fizinių albumo kopijų. Pati viršelio dizainą sukūrusi dainininkė pasakoja, jog kiekvienas albumas – skirtingas ir unikalus rankų darbo kūrinys. Justė atskleidžia, jog pagrindinis jos noras buvo sukurti ne talpyklą dainoms, o kažką itin asmeniško, sentimentalaus ir gražaus kiekvieno, kas jį turės, namuose.

Justė Kraujelytė pristato debiutinį albumą „Therapy“

Bilietai į pirmąjį paskelbtą „Therapy“ pristatymo vakarą spalio 16 d. buvo išpirkti dar gerokai anksčiau, tad praėjusią savaitę buvo paskelbtas ir antrasis koncertas – kad paklausyti ir pabūti kartu galėtų visi norintys. Todėl kokteilių bare „Salionas“ su gyva grupe atliekamos albumo „Therapy“ istorijos skambės net du vakarus iš eilės.

„Žinau, kad šie vakarai bus unikalūs atmosfera, vaizdo instaliacijomis ir stipria emocija, todėl norėjosi ja pasidalinti gyvai su didesne auditorija. Labai bijau, bet ir labai laukiu, labai noriu. Supratau, kad nepaisant daugybės svarbių įvykių, jau nutikusių gyvenime, šis, matyt, pats ryškiausias. Tam tikra prasme tai ir mano naujas gimimas.“


Komentuok:
*Reklama
DNO