Menu
 
 

Ką pirkti „Gedimino“ mados naktyje? Baltą suknelę!

2015 05 12  14:07  |  Aktualijos

Ką pirkti „Gedimino“ mados naktyje

Fotografas: Audrius Solominas

Penktadienio (gegužės 15 d.) vakaras ir naktis – šventė visiems stilingiems žmonėms, kuomet visas Vilniaus senamiestis ir Gedimino prospektas šurmuliuos mada. Tą vakarą parduotuvės veiks ilgiau nei paprastai ir vilios naujomis kolekcijomis, akcijomis, nes vyks renginys „Gediminas Fashion Night & Shopping Night Out“. Šio renginio stiliaus ambasadorė Agnė Gilytė renginyje dalyvaujančiose parduotuvėse pažymėjo prekes, kurios leis abejojantiems ar dar neapsisprendusiems, ko tiksliai reikia šiltajam sezonui, nepasiklysti naujų sezono kolekcijų labirintuose.

„Tikiu, kad daugelis renginio dalyvių jau susitvarkė savo spintas ir susidėliojo ko reikia šiltajam sezonui, tad eis su tiksliu sąrašu, ko reikia jų vasaros spintai“, – sako stilistė Agnė Gilytė.

Paklausta, kas buvo lemiantys kriterijai, žymint įvairias grožio ir mados prekes parduotuvėse, stilistė teigė, kad rinkosi pagal tai, kas yra amžina klasika (geras laikrodis, odinė rankinė) ir šiuo metu vyraujančias mados tendencijas.„Šios vasaros akcentas – daug baltos. Terminas „maža balta suknelė“ įgauna savo reikšmę. Turbūt girdėjote kažką panašaus apie juodą, tačiau taip, šįkart ji – balta, lengva, gaivi ir nepakeičiama. Dienai – su lengvomis balerinomis ar sunkiais ilgaauliais, o vakarop – su aukštakulniais ir džinsiniu švarkeliu“, – teigia stilistė.

Ką pirkti „Gedimino“ mados naktyje

„Tarp mano pažymėtų daiktų yra ir truputis odos, truputis gėlių ir gamtos ornamentų, džinso. Taip pat ir hipsteriškų elementų. Hipiai. Jie grįžo. Junkit savo išmonę, jei norite, kad jie pasiliktų!“ – sako Agnė akcentuodama, kad rinkosi taip, jog visi tie daiktai bendroje visumoje galėtų derėti ir sudaryti atostogų garderobą arba drąsiai būtų taikomi dėvėti kasdien. Stilistė primena, jog svarbiausia – tiesiog neperkrauti savo spintos daiktais.

„Perėjusi Gedimino prospekto parduotuves pastebėjau, kad jų asortimentas gana skirtingas, netgi ir įvertinus faktą, kad sezonas yra tas pats. Tai tik pagrindžia mano nuomonę, jog mada labai liberalėja ir galima atrodyti labai skirtingai ir kartu labai madingai. Savo gyvenime ir dirbdama su klientėmis akcentuoju, kad visų pirma svarbus stilius, o ne mada. Skirtingi daiktai skirtingose spintose gyvena skirtingą gyvenimą ir individualų stilių iš jų susidėlioji pats, žinodamas, kas tau tinka pagal figūros tipą, gyvenseną“, – teigia „Gediminas Shopping Night Out“ stiliaus ambasadorė Agnė Gilytė.

Susitikti su stiliste Agne Gilyte bus galima nuo 18 val. knygyne „Pegasas“ (Gedimino pr.) ir nuo 19 iki 21 val. prekybos centre GO9, kur Agnė atsakys į visus renginio dalyvių stiliaus ir spintos klausimus.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/ShoppingNIGHTOUT

Ką pirkti „Gedimino“ mados naktyje

Ką pirkti „Gedimino“ mados naktyje

Ką pirkti „Gedimino“ mados naktyje


Komentuok:
*Reklama
DNO