Menu
 
 

Kas ryškiau šviečia?

2011 05 23  16:15  |  Aktualijos

Kiekvieną mėnesį leidžiamo įtakingiausio visame pasaulyje mados žurnalo Vogue viršeliuose vis dažniau spindi sensacingosios pop muzikos dievaitės, iš mados viršūnių išstumdamos profesionalius modelius, aktores ar pirmąsias damas. Į visas sritis besiplečianti pop kultūra nebeturėtų stebinti, tačiau kas gi padėjo žymiosioms dainininkėms atsidurti garsiausių žurnalų viršeliuose?

 

Kas ryškiau šviečia?

Nuotraukos: styleite.com

 

 

Didelė dalis mados dizainerių darbų plačiajai visuomenei pademonstruojama ne kur kitur, kaip ant raudonojo kilimo, kuriuo žengti dažniausiai tenka muzikai nusipelniusioms moterims. Pop muzikos industrijoje šiuo metu nebeužtenka tik įsimenančios melodijos ar skardaus balso: tai šou, ir didelę dalį jo sudaro drabužiai. Savo novatoriškomis idėjomis praturtinusios mados industriją ir nuolat žurnalų puslapiuose žibančios tokios žvaigždės kaip Rihanna ar Lady Gaga atrodo tikrai nusipelnusios vietos blizgančiame viršelyje.

Kas ryškiau šviečia?

Daugelis garsiųjų dainininkių taip pat yra užmezgusios puikius santykius su mados kūrėjais, kurių įspūdingiausius kūrinius tiesiai nuo podiumo demonstruoja apdovanojimų ceremonijose. Iš šių žvaigdžių nėra tikimasi, jog jos atspindės vyraujančias tendencijas, o drabužis ant jų kūno yra tiek meno kūrinio parodymas, tiek būdas išreikšti asmenybę.

Kas ryškiau šviečia?

Gerbėjų būriai ir nesugebėjimas atskirti mados nuo pop muzikos pasaulio – žvaigždžių kelias į mados industrijos viršūnes, kuriose vietos užtenka nedaugeliui.

 

 

 


Komentuok:
*Reklama
DNO