Menu
 
 

Kaune – Kalėdų mados mugė „Fashion Bazaar“

2013 12 06  13:06  |  Aktualijos

Fashion Bazaar

Organizatorių nuotraukos.

Visus mados ir stiliaus mylėtojus kviečia apsilankyti bene didžiausia mados mugė Lietuvoje – „Fashion bazaar“! Šį kartą mados mugė pasiruošusi Šv. Kalėdoms ir žada lankytojus nustebinti ne tik ypač jaukia aplinka, didele dalyvių gausa, bet ir stilingų prekių įvairove.

Kalėdinėje „Fashion bazaar“ mados mugėje ką įsigyti ras ne vien moterys, bet ir vyrai bei vaikai, kuriems prekių čia bus kaip niekada daug.

Gruodžio 7 ir 8 dienomis Jūsų lauks:

– Dizaineriai, prekiaujantys savo naujausių kolekcijų drabužiais, aksesuarais ir papuošalais;

– Žinomi mados ženklai, kurių prekės simbolizuoja aukščiausią kokybę ir stilių;

– Vaikų drabužių ir aksesuarų kūrėjai, kurie, neatsilikdami nuo naujausių mados tendencijų, Jūsų mylimiausius pavers mažaisiais stileivomis.

– Įdomių aksesuarų ir papuošalų kūrėjai bei visi stilingi, besidomintys mada ir turintys originalių drabužių, daiktų ir aksesuarų, kurie mielai surastų naujus šeimininkus.

Kalėdinė „Fashion bazaar“ mugė – puiki galimybė pasiruošti šventėms: pasipuošti namus, nustebinti savo draugus bei artimuosius šiltomis dovanomis arba tiesiog smagiai praleisti laiką mados mėgėjų apsuptyje.

Kur ir kada? 2013 m. gruodžio 7–8 dienomis, 10:00–20:00 val. prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, II a. (Islandijos pl. 32, Kaunas). Įėjimas nemokamas.

Fashion Bazaar

Fashion Bazaar

Fashion Bazaar

Fashion Bazaar


Komentuok:
*Reklama
DNO