Menu
 
 

Kava miesto ritmu

2010 04 19  06:56  |  Įžvalgos

Pasaulis išties greitai juda. Nenuostabu. Žmonės dabar labai užimti,  nuolat skuba, nuolat nespėja. Laiko nelieka net kavos puodeliui. Todėl itin išpopuliarėjo kava išsinešimui (angl. coffee to go; coffee take away). Lietuva – ne išimtis. Mūsų šalyje taip pat jau spėjo išpopuliarėti ši nauja, leiskite taip pavadini,  kultūra. Gausėja ne tik tokio pobūdžio kavinių. Dabar net didieji prekybos centrai ir spaudos kioskai siūlo kavos išsinešimui. Juk išties nuostabu ryte, pakeliui į darbą ar paskaitas, skaityti laikraštį ir gurkšnoti gardžią Late kavą.

Kava miesto ritmu "Starbucks"

Tai itin populiaru jaunų žmonių tarpe. Kavos puodelis rankoje, laukiant autobuso, tapo madingu aksesuaru. New York‘e „ant kiekvieno kampo“ galima pamatyti Starbucks kavinę. Ši, kavos išsinešimui, kompanija itin išpopuliarėjo pasirodžius filmui „The Dewil Wear Prada“.  Ne vienoje scenoje Anne Hathaway pasirodydavo su kavos puodeliu rankoje. Turbūt todėl ir Hollywood‘o gyventojai nevengia šio madingo ir itin skanaus gėrimo.  Gaila, kad Lietuvoje vis dar nėra Sarbucks kavinių.

Kava miesto ritmu "Starbucks"

Kava miesto ritmu "Starbucks"

Užsukus į kavinę, siūlančią cofee to go, kavos įvairovė peržengia visas fantazijos ribas. Macchiato, Late, su kokoso drožlėmis, karamele, šokoladu. Mmm… Širdis apsąla vien nuo tokių minčių. Turbūt vienas iš gražiausių vaizdų, kokius tenka matyti, tai mergina, ankstyvą pavasario rytą, su saulės akiniais ir kavos puodeliu rankoje. Ši smulki detalė suteikia miesto stiliaus pojūtį ir suteikia įvaizdžiui modernumo.

 Kava miesto ritmu "Starbucks"_Drew Barrymore

 Kava miesto ritmu "Starbucks"

 Kava miesto ritmu "Starbucks"

Kava išsinešimui, tai naujo ryto pradžia…

  Kava miesto ritmu "Starbucks"_Hillary Duff

Nuotraukos: i.dailymail.co.uk; 2.bp.blogspot.com; fileserver.glam.com; cdn.sheknows.com; thatsqingdao.com; washingtoncitypaper.com; styleandthecity.com; farm4.static.flickr.com;


Komentuok:
  • love says:

    amazing:))love this

  • Justina Cha says:

    Coffee got power. Every morning. afternoon, and somethimes , even, evening with cup of coffee. It’s like drug. But so virgin..

  • Vinis says:

    Jee SARTBUCKS’ai pats geriaausias brendas ever, nu kava irgi nk :DD dedu pliusa 😉


*Reklama
DNO