Menu
 
 

Keisti batai arba būdas sulaukti dėmesio!

2010 01 22  17:10  |  Aktualijos

Nebūtina darkyti savo išvaizdos ar tapti klounu tam, kad aplinkinių žvilgsnius nukreiptum savęs link. Pasitikėjimu dvelkianti laikysena, tvirtas žingsnis bei drąsus žvilgsnis? Ar tik ne šitaip savo kompleksus bando maskuoti jautrios merginos? Kaip bebūtų, niekas negalėtų paneigti, kad originalus aksesuaras aprangoje natūraliai patraukia ne tik kitų moterų, bet ir vyrų žvilgsnius. Avalynė – pats taikliausias pasirinkimas. Niekuomet nerėžia akies, tačiau ji visuomet pastebima aprangos dalis. Pristatau Jums keletą porų batų, kurie suteiktų galimybę bent subtiliai šokiruoti aplinkinius bei sulaukti nemažai dėmesio.

Batai – peizažas

nuotraukos: dougnugget.com

Tai tikro „žaliojo“ avalynė. Jei nori nebyliai išreikšti savo pažiūras, kodėl gi nepasinaudojus šia idėja ir nepasigaminus tokių ar panašių batų? Jums tereikia senos, jau pabodusios avalynės, dažų arba žaislinės žolės, arklio, karvės bei medžio (taip pat dekoratyvinių). Vaizdą taipogi galima padailinti dirbtinėmis gėlėmis, akmenimis, vandens telkiniu ar pan.

Elektroninės merginos bateliai


Jei esi mergina, kuri neabejinga Duft Punk‘ams ar elektroninės muzikos gamintojams The Chemical Brothers, tuomet šie batai tau. Įspūdingo aukščio platformose įtaisyti muzikos grotuvai pritrauks aplinkinių akį, o iš jų sklindanti stilinga muzika – ausį. Gal toks pat drąsus nepažįstamasis pašokdins jus prekybos centro viduryje? Tik nepervertink savo galimybių ir nepamiršk, kokio aukščio tavo batelių platformos.

Bateliai – kėdės


Jei pailso Jūsų kojos nuo nepaliaujamo skubėjimo, šįkart SWO siūlo prisėsti ne Jums, o Jūsų pėdoms. Taip, tai bateliai – kėdės tiesiogine šio žodžių junginio prasme. Tačiau kaip bebūtų gaila, minėtas išradimas skirtas pėdų poilsiui dar neišrastas. Nuotraukoje matomi bateliai iš pažiūros tikri monstrai. Bene dvidešimties centimetrų ilgio „kulniukas“ bei dešimties centimetrų aukščio „platforma“ daugeliui merginų ar moterų reikštų savižudybę. Tikimės, kad kada nors bus išrasti ir patogūs tokio tipo bateliai – kėdės, kurie taptų tikru stiliaus „vinimi“, o tuo pačiu leistų pailsėti pavargusioms pėdoms.

Nelaminga pacų porelės istorija


Ne, brangieji, tai ką matote tikrai neprimena smagių pliušinių šlepečių su žaviu katytės ar begemoto snukeliu prisiūtu ant jų. Šią naminę avalynę derėtų lyginti su tikrų tikriausia žiurkių iškamša. Jei esate šių ne itin patrauklių graužikų mylėtojai, tuomet paskutinį atodūsį išleidę pacai neturėtų šildyti Jūsų kojų. Tačiau tiems, pas kuriuos namuose kiekviename kampe yra po pelėkautą, tuomet tai būtų tikras kovos su ilgauodegiais graužikais amuletas. Net neabejoju, kad žiurkės mirtų iš išgąsčio vien išvydusios savo likimo draugus ant Jūsų kojų. Sėkmės kovoje!

Kartoninė Puma


Ko tik tie pakvaišę jauni dizaineriai neprimąsto. Idėjos keistumu lenkia viena kitą. Štai kokią alternatyvą SWO Jums siūlo: jei originalūs Puma sportiniai bateliai neįkandami Jūsų kišenei, tuomet galite įsigyti tokius pat, tačiau vienkartinius batelius! Negalime prižadėti, kad jie nesusidėvės per porą valandų, bet bent jau pėdos neprakaituos, prižadame.

Kelnės + konversai = kelnių storio pėdkelnės raišteliuose


Atleiskite už painų, bet taiklų išsireiškimą, kuriuo pavadinau šiuos „gana“ keistokus batus. Jei esate viena iš tų, kurios turi pernelyg daug laisvalaikio, jei dažnai patiriate įtampą ar nervinį stresą, tuomet šie, lietuviškai išsireiškus, „inkariukų“ tipo batai Jums! Susivarstyti tokią begalybę skylučių, o tuo pačiu nesusipainioti TOKIO ilgio raišteliuose atims ne tik laiko, bet ir nuramins nervus. Arba atvirkščiai…

Juodosios našlės bateliaiŠtai koks žavingas gali būti nebylus gestas vyrams pasitraukti į šalį nuo Jūsų. Juk Jūs išdidi, pasitikinti savimi, savarankiška moteris, su vyrais besielgianti taip kaip su šiuo nuotraukoje matomu itin „mielu“ nelaimėliu. Štai ką sako šie bateliai: „Vyrukai, jūs bejėgiai mane suvystyti. Aš pirma tą padarysiu su jumis“.


Komentuok:

*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors