Menu
 
 

Kendall Jenner – „Balmain x H&M“ reklaminėje kampanijoje

2015 09 28  21:27  |  Aktualijos

Balmain x H&M kampanija

Nuotrauka: H&M archyvas.

„H&M“ džiaugiasi pranešdami, kad modeliai Kendall Jenner, Gigi Hadid bei Jourdan Dunn pasirodys „Balmain x H&M“ kolekcijos reklaminėje kampanijoje, įamžintoje fotografo Mario Sorrenti. Prie šių trijų supermodelių prisijungė ir vyriškos lyties modeliai Hao Yun Xiang bei Dudley O‘Shaughnessy, kuriuos bus galima išvysti spaudoje bei lauko reklamos stenduose visame pasaulyje.

„Mylėdamas „Balmain“ pasaulį, myli ir modelius, esančius šio pasaulio dalimi. Kendall, Gigi ir Jourdan yra mano draugės, o tuo pačiu ir puikiausias „Balmain x H&M“ kampanijos žvaigždžių pasirinkimas“, – teigia Olivier Rousteing, mados namų „Balmain“ kūrybos direktorius.

Reklaminės kampanijos veiksmas vyksta futuristiniame metro, kur kiekvienas modelis į priekį veda savo komandą, taip atspindėdamas skirtingas „Balmain x H&M“ kolekcijos, sukurtos „Balmain“ kūrybos direktoriaus Olivier Rousteig, temas. Kartu nuotraukos atskleidžia „Balmain x H&M“ kolekcijos bei #HMBalmaination judėjimo požiūrį, energiją ir įvairovę.

 Bendradarbiavimas su „Balmain“ yra jau vienuoliktasis kompanijai „H&M“, kuriant specialias aukštosios mados dizaino namų kolekcijas. „Balmain x H&M“ kolekcijoje bus galima rasti drabužių ir aksesuarų moterims bei vyrams, o kolekcijos gaminiais nuo š.m. lapkričio 5 d. bus prekiaujama atrinktose „H&M“ parduotuvėse visame pasaulyje, taip pat ir parduotuvėje Vilniuje, PC „GO9“.


Komentuok:
*Reklama
DNO