Menu
 
 

Kitokia kasdieninė estetika

2017 11 11  14:55  |  Aktualijos

erikahoc

Nuotraukos – Laimos Stasiulionytės ©

Žuvies galva bei sudžiūvusios gėlės – tai objektai tapę aukštą kokybę vertinančių žmonių pamėgto ženklo fotosesijos dalimi. Natiurmortus primenančios nuotraukos ne tik pristato naujus „erikahoc“ kūrinius, bet ir leidžia iš naujo pažvelgti ir įvertinti klientų jau pamėgtus dizainerės Erikos Paulauskės darbus.

Dizainerei „erikahoc“ ženklas iš dalies yra tarsi kūrybinė žaidimų aikštelė. Tai tampa platforma, kurioje galima eksperimentuoti ir taip, pasakojant „erikahoc“ kūrybos istoriją pateikti netikėtą galutinį rezultatą.

erikahoc - City Lights

erikahoc - City Backpack

„Ši fotosesija yra objektų žaismas. Minimalistinės rankinės, kuprinės – tai kasdieniniai objektai, per kuriuos net nematant asmens, kuriam priklauso „erikahoc“ produktas, galima jausti žmogaus pasirinkimus bei istoriją. Pasitelkiant savo kūrybą norėjau parodyti, kad kasdieniai objektai – pavytusios gėlės, seni papuošalai, išpiltas gėrimas – pateikti naujoje aplinkoje gali skleisti grožį ir estetiką. Kartu ir kiekvienas „erikahoc“ produktas turi savitą estetiką, kuri gali atsiskleisti derinant, iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus, objektus“, – sako Erika Paulauskė.

erikahoc - Solid Backpack

erikahoc - Silver Ratio

„Bet kokia fotosesija yra bendras kūrybinės grupės idėjos atspindys. Kartu su L. Stasiulionyte, pasitelkiant juostinę forografiją, suteikėme asketiškiems „erikahoc“ kūriniams tapybiškumo, o griežtoms kuprinių ir rankinių formoms papildomo šiurkštumo. Perteikiant kiekvieną „erikahoc“ kūrinį ir nestandartinius objektus pavyko sukurti natiurmortiškus vaizdinius“, – pasakoja dizainerė.

erikahoc - Silver Ratio

erikahoc - Muse Bucket

erikahoc - Everywhere Wallet

Fotosesijoje pristatomi du visiškai naujo „erikahoc“ kūriniai: funkcionalią piniginę ir nedidelę rankinę. Dizainerė naujuose produktuose išlaiko savo kūrybos braižą bei kokybę, kurią užtikrina kūriniams naudojama vandeniui nepralaidi oda.


Komentuok:
*Reklama
DNO