Menu
 
 

Klubas žaismingu pavadinimu”Ups”

2009 11 12  23:40  |  Aktualijos

Penktadienio vakaras naujame Kauno klube „Ups“.

klubas "Ups"

nuotrauka: zebra.lt

Spalio 30 dieną su draugais nusprendžiau nelikti sėdėti namuose, o praleisti vakarą turiningai. Juolab, kad ir pakvietimą į vieną įvykį buvau gavęs. Tą vakarą Kaune, Laisvės alėjoje, duris plačiai atvėrė nauja susibūrimams skirta vieta – klubas žaismingu pavadinimu „Ups“.

Prie įėjimo išvystas nemažas jaunimo būrys nuteikė visai neblogai. Vos įžengus vidun pasijuto, kad ši vieta tai kažkas naujo, kitoniško. Ant sienų, net ant tualetų durų išpiešti įvairūs piešiniai, užrašai, graffiti. Taip ir norėjosi iškart griebti kokį markerį ar flomasterį ir užrašyti ant sienos kokią nors mintį.

Verta paminėti, kad dar prieš atidarymą pasklido gandas, jog šitoje vietoje nebus pageidaujamos „fifos“ trumpais sijonukais, „forsai“ ir panašūs “nežemiškos” kilmės sutvėrimai. Tiesą sakant įsitikinau, kad šitiems ufonautams „Ups“ klube ir nelabai būtų ką veikti.

Pastebėjome įvairaus plauko ir apsirengimo jaunimo, buvo ir vadinamųjų neformalų grupių atstovų. Aplink vyko gyvas ir šiltas bendravimas.

Vakarėliui gerokai įsismarkavus žmonių buvo tiek daug, kad šokant teko žiūrėti, kur dedi kojas. Atrodo, kad organizatoriai padarė gerą ir efektyvią reklaminę kampaniją.

Muziką grojo įvairią, tačiau pagrindiniai vakarėlio herojai buvo sparčiai populiarėjanti savotišką roko ir funk muzikos mišinį grojanti grupė „Freaks on Floor“, jiems neblogai talkino Rhytmicable DJ’s.

Dideliems susibūrimams, reikia pasakyti, klubo patalpos šiek tiek per mažos, buvo per mažai sėdimų vietų. Tačiau bendras įspūdis man ir mano draugams liko tikrai geras. Panašu, kad Kaune atsirado dar viena nauja jaunimo susibūrimams skirta šauni vieta.

Pagal jaukumo įspūdį, nuotaiką, neformalią aplinką, išsikeltus tikslus klubas primena legendinį Kauno senamiestyje įsikūrusį barą-klubą, taip vadinamąją „Boškę“. Tokia konkurencija skatina įvairovę ir pasirinkimo laisvę. Kuo daugiau pasirinkimo alternatyvų, tuo turiningesnį laisvalaikį galima susiplanuoti. Dar verta paminėti, kad naujajame klube ateityje planuojama rengti ne tik muzikos, bet ir įvairius kino, meno, diskusijų vakarus.


Komentuok:

*Reklama