Menu
 
 

Kokią vyrišką avalynę rinktis per išpardavimą?

2012 01 24  12:00  |  Aktualijos

Išpardavimai – puikus metas įsigyti naują avalynės porą. Nuolaidomis meistriškai moka pasinaudoti moterys, tačiau ne mažiau naudinga šiuo metu apsipirkti ir vyrams. Renkantis batus baigiantis sezonui kyla neišvengiamas klausimas: ką verta įsigyti? Stilistai atskleidžia, kokios vyriškos avalynės tendencijos buvo svarbiausios šį sezoną ir kokios, tikėtina, pasitiks mus kitą.

Ryški tendencija šiemet – suvarstoma avalynė paaukštintu auliuku

Nuotraukos: swo.lt archyvas(Deichmann)

Klasika yra klasika

Kaip ir renkantis drabužius, niekada nesuklysite įsigiję klasikinį modelį. Deichmann stilistai pataria: „Vyrai, mėgstantys eleganciją, turėtų rinktis suvarstomus batus su užapvalinta kūgio formos nosele.“ Suvarstomi klasikiniai odiniai batai vyrams būtini, kaip ir bent viena aukštakulnių pora moterims. Jie puikiai tinka eiti į darbą, vakarėlį, oficialų priėmimą ar vestuves.

Klasikiniai batai išsiskiria tam tikra savo forma ir spalvų gama. Nors visų klasikinių batų forma panaši, tačiau dėl naudojamų medžiagų įvairovės, dekoro klasikiniai modeliai gali atrodyti labai skirtingai. Pastaruoju metu populiarūs ne tik lygios, bet ir įvairiais būdais apdirbtos odos klasikiniai batai, pavyzdžiui, zomšos ar nubuko. Subtilios elegancijos ir puošnumo avalynei suteikia klasikiniai perforaciniai raštai. Vyrauja rudos, pilkos atspalviai bei juoda. Vis dažniau naudojama karališka mėlyna.

Batai su paaukštintu auliuku

Deichmann stilistų teigimu, šį sezoną, kaip ir pernai, neabejotinai ryškiausia vyriškos avalynės kolekcijų tendencija išlieka batai su paaukštintu auliuku. Drąsiai galima įsigyti Čelsio tipo apavą, kuriam būdingas paaukštintas auliukas ir tampri aulo juosta. Čelsio tipo batai pirmą kartą išpopuliarėjo XIX a. pab. Didžiojoje Britanijoje, daugiausia buvo avimi jodinėjant. Dabar jie užima vis svarbesnę vietą vyrų ir moterų avalynės kolekcijose. Avėdami juos laisvalaikiu ar biure atrodysite ypač stilingai.

Prognozuojama, kad kitą sezoną išliks madingi suvarstomi batai paaukštintu auliuku. Pagrindiniai šių avalynės modelių elementai: tvirtas lygus ar gruoblėto paviršiaus padas, tradicinis ar žygeivių stiliaus suvarstymas, dekoratyvinės siūlės. Batai gali būti dekoruoti subtiliomis aplikacijomis, sagtimis ar tekstile.

Ryški tendencija šiemet – suvarstoma avalynė paaukštintu auliuku

Tegyvuoja retro

Retro tendencija nė kiek nesilpnėja – priešingai. Vyriškose ir moteriškose kolekcijose ateinantį sezoną retro dvasia juntama dar stipriau nei 2011-aisiais. Išpardavimų metu nuolaidos taikomos ne tik žieminei, bet ir rudeninei avalynei. Pastaroji puikiai tinka pavasarį, todėl verta apsvarstyti galimybę įsigyti ir batus be šilto pamušalo. Sportinio stiliaus gerbėjai turėtų išsirinkti iš gausybės siūlomų retro stiliaus sportbačių modelių paaukštintu auliuku.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

DNO Records