Menu
 
 

Kokia žiema be kailio?

2011 10 19  14:37  |  Aktualijos

Kaip puošimės šį rudenį ir žiemą? Juk svarbu ne tik atrodyti stilingai, bet ir nesušalti. Šaltuoju metų laiku dizaineriai dažnai prisimena vieną iš seniausiai naudojamų medžiagų aprangai – kailį. Ar šį sezoną jis bus madingas? Vienareikšmiškai – taip.

Kailis – šilumos ir jaukumo simbolis, siejamas su prabanga. Natūralus kailis seniai užleido savo pozicijas dirbtiniam.  Deichmann stilistai teigia, jog šį rudenį ir žiemą bus madingas įvairaus tipo ir ilgio dirbtinis kailis, primenantis avies, vilko ar triušio kailiuką. Daugiausiai vyraus natūralūs atspalviai, tačiau labiau ekscentrišką įvaizdį mėgstančios moterys galės priderinti ir ryškiomis spalvomis dažyto kailio detales.

Kokia žiema be kailio?

Nuotraukos: Deichmann

Vietoj kailinių – kailiu puošti drabužiai ir aksesuarai

Mados kūrėjai vis dažniau kailį naudoja puošybai ir aprangos akcentų kūrimui. Avalynė – vienas svarbiausių elementų, todėl šį rudenį ir žiemą be vargo rasite gausybę avalynės modelių su kailiu. Šių metų avalynės kolekcijos išsiskiria tuo, kad kailis naudojamas ne tik kaip pamušalas. Dirbtiniu triušio, avies, ar pilkšvų atspalvių vilko kailiu drąsiai ir gausiai dekoruojami batų aulai ir kraštai. Pastebima tendencija – tamsių atspalvių avalynė puošiama šviesiu kailiu. Taip sukuriamas kontrastas, kuris avalynei suteikia žiemiškos išvaizdos. Remiantis Deichmann stilistais, ypač madingos avalynės modelių detalės, kurios puikiai atrodo derinamos su kailiu: batų raišteliai, sagtys ir dirželiai.

Kokia žiema be kailio?

Šį sezoną taip pat siūlomos dirbtinio ilgo plauko kailio liemenės, vilnoniai megztiniai ir vidutinio ilgio paltukai su kailio apykakle, sijonai ar švarkai su kailio detalėmis.

Svarbus vaidmuo kailiui tenka ir aksesuarų puošyboje. Šią žiemą mada besidominčios moterys neapsieis be kailiu dekoruotos rankinės, kuri įvaizdžiui suteiks žiemiško ir kiek laukinio žavesio. Prie tokios rankinės ypač tiks pasipuošti kailine kepure ar galvos apdangalu su kailio pamušalu.

Kokia žiema be kailio?

Kad pasirinktas ansamblis puikiai atrodytų, kailiu dekoruotus drabužius ir aksesuarus reiktų derinti tarpusavyje. Svarbiausia, kad atitiktų kailio detalių spalva.

Nežinai, kokį įvaizdį pasirinkti šiai žiemai? Tapk poliarinio rato princese! Kailis, vilnonis megztinis ir šiltas šalikas – viskas ko reikia, kad net ir žvarbiausia diena būtų jauki.


Komentuok:
*Reklama
DNO