Menu
 
 

KOKO boutique išleistuvių suknelėms siūlo jaunas dizaineres

2013 06 16  21:07  |  Įžvalgos

KOKO boutique

KOKO boutique nuotr.

(Iš kairės) suknelė ir delninukė: Kristina Kruopienytė, papuošalai OKIIKO. (Mergina viduryje  ir dešinėje) suknelės: Rasa Jarmolavičiūtė ir Erika Vizgirdaitė.

Išleistuves galime laikyti ne tik oficialia, bet ir vasariška ir smagia švente, kuomet kamuoja malonus galvos skausmas: kuo gi pasipuošti?

KOKO boutique bendradarbiauja su jaunomis lietuvių dizainerėmis – Kristina Sviderskaitė, Rasa Jarmolavičiūtė ir Erika Vizgirdaitė, Birutė Simokaitytė bei dizainerė Kristina Kruopienytė siūlo neapsiriboti nei spalvomis, nei siluetais ir improvizuoti, žaidžiant aksesuarais.

Jei norite išsiskirti, rinkitės ilgas, įdomaus ir netikėto kirpimo sukneles, jei norite jaustis vasariškai ir nerūpestingai – trumpos, vienspalvės ar gėlėtos medžiagos suknelės jums tiks geriausiai. O jei esate ištikima minimalizmui, rinkitės ryškesnės spalvos klasikinę suknelę.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

Kauno bienalė

DNO