Menu
 
 

Kristi Andress SS 13 kolekcija

2013 02 23  17:31  |  Įžvalgos

Kristi Andress SS 13 kolekcija

„Kristi Andress” ženklas žymi dviejų dizainerių – Kristinos Kalinauskaitės ir Andriaus Sergejenko – sukurtus drabužius ir aksesuarus, kuriuose derinamos modernios technologijos ir rankų darbo tradicijos.

K. Kalinauskaitė yra moteriškosios linijos dizainerė, kurios kurti drabužiai kabo ne vienos žymios moters spintoje. Klasikinių siluetų, švelnių linijų, elegantiški, moterišką grožį pabrėžiantys modeliai siuvami iš išskirtinai kokybiškų audinių bei vadovaujantis paskutinių mados tendencijų pojūčiu.

A. Sergejenko yra klasikinio vyriško kostiumo meistras,  bene geriausiai Rytų Europoje išmanantis unikalų siuvimą (bespoke tailoring), mokslus baigęs Londono Savile’io alėjos akademijoje (Savile Row Academy.  Jo mokytojas – vienintėlis siuvėjas, kurį Britų imperijos ordinu yra apdovanojusi karalienė Elžbieta II. Dabar Andrius yra ne tik profesionalus siuvėjas, bet ir Savile’io alėjos akademijos dėstytojas.

Nuotraukos Dovilės Babravičiūtės.

Video filmas:

Kristi Andress Summer 2013 from Deivydas Simkus on Vimeo.

Kristi Andress SS 13 kolekcija

Kristi Andress SS 13 kolekcija

Kristi Andress SS 13 kolekcija

Kristi Andress SS 13 kolekcija

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records