Menu
 
 

Kylanti mados karta: kas jie, išvysime jau Injekcijoje

2012 11 26  12:45  |  Aktualijos

Lapkričio 20 dieną, antradienį, įvyko Mados Injekcijos konferencija, kurios metu buvo paskelbti ilgai laukti perspektyviausi jauniejo dizaineriai. Gruodžio 12 dieną jie rodys savo kolekcijas ir bandys prasiskinti kelią į lietuvišką mados ,,rojų“ – Mados Infekciją.

 Kylanti mados karta

Laimingieji – „1011“ (Ąžuolas Kavaliauskas ir Kamilė Balčytytė), Agnė Alaburdaitė, Agnė Verseckaitė, Atėnė Malinauskaitė, Birutė Simokaitytė, merginų duetas „Chames“, Erika Vizgirdaitė ir Rasa Jarmolavičiūtė, Eva Baliul, Kristina Valančiūtė, „labàdienà“ koncepcijos autoriai, Malika Nazirova (Rusija), Natalija Kobernik (Rusija), Sandra Ajutytė, „Balagans“ (Tanja Schmidt ir Philipas Rudzinskis, Vokietija). Tema – naujasis etniškumas (new etno). Viena komisijos narių – Sandra Straukaitė – teigė, jog ši Injekcija bus viena iš stipriausių, o išgirdus pačius dizainerius kalbant ir pamačius jų eskizus, negali su tuo nesutikti. Lūkesčiai dideli, o noras kuo greičiau viską pamatyti dar didesnis.

Ko galima tikėtis? Kaip visada: naujų įdėjų, netradicinio žvilgsnio, savito požiūrio ir drąsių eksperimentų. Taigi – SwO labai laukia, tikimės, jog laukiate ir jūs!


Komentuok:
*