Menu
 
 

Lady GaGa rašo dainas pagal sukneles!

2010 01 07  00:54  |  Įžvalgos

Vertė: Eliza K.

Ji ekscentriška ir epatažinė. Ji šokiruoja ir žavi. Ji skandalinga ir be galo populiari. Kai kurie pranašauja jai antrosios Madonnos vardą, kiti laiko tuštute. Ji turi tiek pat gerbėjų, kiek ir piktanorių. Tačiau ne vienas nelieka abejingas jai ir jos kūrybai.

Stefani Joanne Angelina Germanotta – italų kilmės amerikietė, jau vaikystėje pasirinko savo kelią ir tas kelias – muzika. Keturių metų ji pradėjo groti fortepijonu, vienuolikos dainavo grupėse, keturiolikos rengė pasirodymus klubuose ir vaidino mokyklos spektakliuose.

Slapyvardis Lady GaGa atsirado pradėjus bendradarbiauti su prodiuseriu Robu Fusariu. Stefani jis taip pavadino dėl jos mimikų panašumo į Fredžio Merkurio grimasas. Drauge jie įrašė keletą dainų, kurios tapo hitais Niujorko klubuose. Kiek vėliau Lady GaGa rašė kūrinius tokiems atlikėjams kaip Fergie, Pussycat Dolls, Britney Spears ir New Kids on the Block.

Solinę karjerą pradėti Stefanei padėjo reperis Akon. Pirmas albumas „The Fame“ tapęs tarptautiniu hitu buvo sukurtas jam tiesiogiai dalyvaujant. Šiuo albumu Lady GaGa propaguoja savo asmeninį stilių. „Aš noriu, kad žmonės pasijustų šio stiliaus dalimi“ – prisipažįsta dainininkė.

Verta pastebėti, kad Lady GaGa ne tik autorė ir atlikėja, ji rengia tikrus šou. „Aš rašau dainas pagal sukneles“ – šis jos pasisakymas geriausiai apibūdina visą epatažo, originalumo ir naujumo derinį, kurį skelbia jos pasirodymai ir vaizdo klipai.

Lady GaGa drąsiai eksperimentuoja su įvairiais muzikiniais stiliais ir vaizdo efektais, paversdama savo kūną meno objektu ir kuria vis labiau ekstravagantiškus sceninius kostiumus. Kritikai pranašauja jai didelę sėkmę ir pasaulinę šlovę. Mums belieka viltis, kad ši žvaigždė ir toliau taip ryškiai švies.

nuotraukos: ladygaga.com


Komentuok:
 • Nikas says:

  Man ji kazkokia issigimele nesuprantu ka joje tokio ispudingo kiti mato..

 • Inga says:

  As ja diewinu!! Jinai vienintele ir nepakartojama!

 • Margarita says:

  As jos su Madonna gyvenime neliginciau. Esu tikra, kad jos slove greit uzges. Cia tik dar viena is kailio lendanti moterele, nors talento ji turi, tik jos dainos nataps klasika kaip Madonnos. Madonna turejo ta kazka, turejo zinia, ji buvo revuliucioniere, o Lady Gaga tik apibendrina tai, kas jau sukurta ir bando dar labiau issidirbti. 😀 Ir kol kas jai tai neblogai sekasi.

 • Blondine says:

  Ka reiskia sitas zodis “epatažinė” ?

 • As says:

  epatažinis- tai perdėtai sureikšmintas. reikšmingas (p.s like that)

 • GABRIELE says:

  Jinai nereali!

 • CoCo says:

  As zurnale skaiciau visiskai kitaip buvo parasyta.. ://


*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors