Menu
 
 

„Laura Daili“ kolekcija bus pristatyta Vienos Operos Teatre

2016 07 02  13:30  |  Aktualijos

Laura Daili S/S 2017 - SwO magazine

Nuotrauka: Arnas Gedris

Prieš kelias savaites neįprastoje vietoje, po atviru dangumi ateinančiai vasarai skirtą kolekciją pristačiusi Laura Dailidėnienė ir jos prekės ženklas „Laura Daili“ tik dabar atslūgus emocijoms prisipažįsta, kad viskas pavyko taip, kaip ji ir norėjo. Vasarišką renginį dizainerė surengė pačioje sostines širdyje – Neries krantinėje prie Karaliaus Mindaugo tilto.

„Kolekcijos pristatymu likau labai patenkinta, viskas įvyko pagal planą: scenografija, modeliai, muzika, apšvietimas,  o labiausiai turbūt  džiugino nuostabus vakaras, saulės nušviesta Neries krantinė, kuri labai tiko vasaros kolekcijos pristatymui“, – atslūgus pirmosioms emocijoms po kolekcijos pristatymo, džiaugėsi L. Dailidėnienė.

Laura Daili S/S 2017 - SwO magazine

Nuotrauka: Rūta Matilionytė

Ne vienerius metus kurianti ambicinga dizainerė prisipažino, kad mintis kolekcijos pristatymą surengti netradicinėje vietoje, jos galvoje sukosi jau gerus metus. „Vieta pristatymui pasirinkta neatsitiktinai, jau pernai vasarą pagalvojau, kad norėčiau surengti tokį pristatymą. Visai netradicinį, unikalioje erdvioje ir atviroje vietoje. Tuo metu galvojau apie pristatymą laive, bet vėliau viskas išsivystė į Neries krantinę, kur be abejonės turėjo būti  ir laivas. Subūrus organizacinę komandą, ir su rėmėjų pagalba, pavyko suorganizuoti tokį šou, kokio ir norėjome“, – pasakojo L. Dailidėnienė.

Laura Daili - SwO magazine

Nuotraukos: Arnas Gedris

„Pastarieji metai mums yra itin užimti ir darbingi, po kolekcijos pristatymo Lietuvoje, laukia pristatymas Austrijoje. Pasiūlymų dalyvauti tarptautiniuose mados renginiuose ir mados savaitėse sulaukiu nuolatos. Kad ir prieš pat kolekcijos pristatymą Vilniuje sulaukiau asmeninio kvietimo dalyvauti ir atstovauti Lietuvą „World Fashion Week Paris“, tačiau mūsų grafikas yra pakankamai užimtas, tad tokius dalyvavimus reikia planuotis iš anksto“, – kalbėjo dizainerė.

Laura Daili S/S 2017 Vilnius

Nuotraukos: Arnas Gedris

Laura Daili S/S 2017 Vilnius

Laura Daili SwO magazine

Laura Daili S/S 2017 Vilnius

Šiuo metu L. Dailidėnienė ruošiasi vykti į Austrijos sostinę Vieną, kur kartu su kitų šalių dizaineriais liepos 14 d., Vienos operos teatre, renginyje „Fashion For Europe“ pristatys S/S 2017 m. kolekciją.

„Vienoje rodysiu savo jau Vilniuje pristatytą kolekciją, tik dar labiau ištobulintą ir pritaikytą konkursinei  programai kurioje dizainerė  dalyvaus kaip dalyvė. Kolekciją sudarys 10 modelių. Kad dalyvausiu šiame renginyje jau žinojau šių metų pradžioje, po pernai sėkmingai įvykusio pasirodymo Vienoje „Eurovizijos“ dainų atidarymo proga, šiemet organizatoriai vėl mane kvietė dalyvauti  ir atstovauti  Lietuvą“, – pasakojo garsi rūbų dizainerė.

Laura Daili S/S 2017 Vilnius

Nuotraukos: Rūta Matilionytė

Laura Daili S/S 2017 - SwO magazine

Laura Daili S/S 2017 Vilnius

Šiais metais Vienos Operos teatre vyksiančiame „Fashion For Europe“ renginyje kiekvienas dizaineris ne tik turės savo „showroom‘ą“, bet ir vyks konkursinė programa kurioje visi dalyviai bus nominuoti „European Fashion Award“ apdovanojimams. Tarptautinę konkurso žiūri sudarys žymi mados blogerė Linda Tol, dizaineris Thomas Kirchgrabner,  žurnalo „InTouch“ redaktorius Daniel Hartnagel, renginių organizatorė Liliana Klein bei kiti.

Laura Daili S/S 2017 Vilnius

Laura Daili S/S 2017 Vilnius

Nuotraukos: Rūta Matilionytė

Laura Daili S/S 2017 - SwO magazine

Nuotrauka: R.Danisevicius

Laura Daili S/S 2017 - Vilnius

Nuotrauka: R.Danisevicius


Komentuok:
*Reklama
DNO