Menu
 
 

Lietuvis, pasaulyje žinomas kaip „Ten Walls“, penktadienį groja Vilniuje!

2015 01 21  13:07  |  M.I.C. Naujienos

Ten Walls

Nuotraukos: organizatorių.

Jau šį penktadienį, sausio 23 d., visame pasaulyje pernai išgarsėjęs lietuvis Ten Walls surengs savo šou Vilniuje. Jis pristatys „Live A/V“ programą, su kuria jis startavo prieš tūkstantines minias Ibicoje, Niujorke ir kituose pasaulio megapoliuose.

„Po Ten Walls slapyvardžiu besislepiantį Mario Basanov prisikviesti groti Lietuvoje nebuvo paprasta. Jis dirba su viena rimčiausių pasaulio agentūrų, šalia kurios glaudžiasi tokie vardai kaip James Blake, Jessie Ware, Jamie Woon ir daugelis kitų“, – sako Ten Walls į „Loftą“ pakvietęs Victoras Diavara.

Ten Walls

Prieš pat Naujuosius metus Mario Basanov audiovizualinis projektas Ten Walls gavo ne tik gerbėjų pripažinimą, bet ir profesionalų teigiamus įvertinimus.

Įtakingas elektroninės muzikos žurnalas „Mixmag“ lietuvį pripažino metų žvaigžde, o kitas svarbus britų muzikos žurnalas „DJ Mag“ lietuvio kūrinį „Walking With Elephants“ išrinko geriausiu 2014–aisiais. Vėliau šiais metais Ten Walls bus pirmasis lietuvis, kuris pasirodys viename iš įtakingiausių elektroninės muzikos festivalių „Sónar“, Barselonoje.

Organizatoriai atskleidė, ko maždaug tikėtis iš Ten Walls pasirodymo Vilniuje:

„Tai bus lygiai ta pati programa, kuria matė didieji pasaulio klubai: bus išpildytas ne tik didžiulis garso, šviesų, bet vizualizacijų planas“,– sako Vee.

Be to, šį penktadienį menų fabrike „Loftas“ pasirodys ne tik Mario Basanov su naujuoju savo projektu Ten Walls, bet ir leidybinei kompanijai „Boso“ priklausantys atlikėjai, tarp kurių yra italas Lehar, lietuviai „Gardens of God“ ir Few Nolder. Šiai įrašų kompanijai vadovauja pats Mario Basanov.

Ten Walls gerbėjų sukurtas renginio teaseris Kaune ir jo apylinkėse:


Komentuok:
*Reklama
DNO