Menu
 
 

„Loftas Fest“ – kompiuterinių žaidimų įkvėpti „Kero Kero Bonito“

2016 04 25  16:53  |  M.I.C. Naujienos

Kero Kero Bonito

Nuotraukos: Kero Kero Bonito archyvas

Rugsėjo 2-3 dienomis Vilniuje vyksiančiame vieninteliame miesto festivalyje „Loftas Fest“ lietuvių laukia pažintis su spalvingiausia Londono grupė „Kero Kero Bonito“. Ekscentriški, ironiški ir visomis vaivorykštės spalvomis žėrintys britai įžūliai plaukia prieš Londone vyraujančią indie roko srovę ir gerbėjų ausis užlieja japoniškos pop muzikos ir video žaidimų įkvėpta kūryba.

„Kero Kero Bonito“ sudėtyje – margaspalvė Londono trijulė – vienintelė grupės mergina, vokalistė Sarah Midori Perry ir prodiuseriai Gus’as Lobban’as bei Jamie Bulled’as. Viena trečioji „Kero Kero Bonito“ narių – Gus’as Lobban’as be veiklos grupėje dar turi solinį projektą, kuriame prisistato šmaikščiu Kane West slapyvardžiu.

Interneto ir kompiuterinių žaidimų kartai kuriantys britai susipažino kaip ir dera – internete. Studijų laikų draugai Gus’as ir Jamie japoniškos kultūros gerbėjų forume paskelbė naujai savo grupei ieškantys vokalistės. Viena atsiliepusiųjų į skelbimą – japonų kilmės Sarah – tiko idealiai.

Japonijos įtaka jų kūrybai – akivaizdi. Pradedant žaismingais ir spalvingais jų video klipais, kurie dažnai primena video žaidimus ir baigiant dvikalbiu Sarah repu. Tačiau ryškus ir saldus įvaizdis bei žaismingi muzikos skambesiai gali apgauti – po kandžiais ir ironiškais dainų tekstais slypi gilesnė prasmė. „Kero Kero Bonito“ repuoja apie tai, kas aktualu daugeliui šiuolaikinių žmonių – apie nepritapimą, apie seksizmą, ekologijos problemas ir pan.

Kero Kero Bonito


Komentuok:
*Reklama
DNO