Menu
 
 

„Loftas Fest“ scenoje – legendinis DJ Hell

2018 07 24  08:15  |  M.I.C. Naujienos

Rugsėjo 7-8 d. Vilniuje vyksiantis muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest“ pristato pagrindinę šeštadienio nakties, rugsėjo 8-osios, žvaigždę – legendinį elektroninės muzikos atlikėją, „electroclash“ muzikos stiliaus pradininką DJ Hell iš Vokietijos.

DJ Hell

Nuotraukos – DJ Hell asmeninio archyvo ©

„Legendinis“ ne šiaip etiketė – vokietis DJ Hell prie didžėjaus pultų jau nuo 1983-ųjų. Karjeros pradžioje išbandęs daugybę muzikinių stilių (New Wave, Ska, Punk, Rockabilly, Hip hop, Disco ir daug kitų), galiausiai jis pasirinko elektroninę muziką. Ir su ja nuvertė kalnus. Būtent jam priskiriamas titulas žmogaus, atradusio „electroclash“ muzikos terminą.

Sunku išvardinti visus DJ Hell darbus ir veiklas. Galybė vinilų ir albumų, garso takeliai filmams ir parodoms. Madingas jis ne tik klubuose, bet ir ant mados podiumų. DJ Hell kūrė muziką „Hugo Boss“, Raf Simons, „Versace“ madų šou, pats bendradarbiavo kuriant kolekcijas tokiems mados prekės ženklams, kaip „Agent Provocateur“, „Wendy & Jim“, o 2014 m. netgi tapo Karl Lagerfeld modeliu.

Neveltui, 2003 m. „GQ“ žurnalas devyndarbį DJ Hell, kurio muzikinė geografija – nuo Berlyno iki Niujorko, išrinko metų žmogumi. Jo pasirodymas muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“ taps pagrindiniu šeštadienio nakties vinimi.

Kartu su DJ Hell rugsėjo 8 d., menų fabriko „Loftas“ organizuojamame „Loftas Fest“, pasirodys ir prancūzų elektronikos žvaigždės „dOP“, vokiečių elektroninės muzikos atlikėjas Christian Löffler bei daug kitų atlikėjų ir grupių. Visi jie bus paskelbti netrukus.


Komentuok:
*Reklama
DNO