Menu
 
 

Loftas Fest’12: Į festivalį vienu lėktuvu atvyksta britų muzikantų desantas

2012 05 12  17:14  |  Aktualijos

Kai Viktoras Diawara pradėjo gvildenti „Loftas Fest“ idėją, vieną festivalio sceną pasiūlė kuruoti savo bičiului, vaizdo klipo ir dokumentinių filmų režisieriui britui Benui Dowdenui. Netyčia atradęs jo kanalą „YouTube“, Vee atrado daugybę puikių grupių, kurias filmavo Benas.

Loftas Fest’12: Į festivalį vienu lėktuvu atvyksta britų muzikantų desantas

Nuotrauka: SwO.lt archyvas

„Dalis tų atlikėjų jau lankėsi „Lofte“. Pavyzdžiui, Mr. Woodnote, Eva Lazarus ir „DubMafia”, MC Xander ir kt.“, – apie B. Dowdeno įtaką menų fabriko programai pasakoja V. Diawara.

B. Dowdenas jau daugiau nei aštuonerius metus dirba filmuodamas įvairiausius atlikėjus, ir ne tik muzikantus, įvairioms meno organizacijoms ir teatrams Didžiojoje Britanijoje. „Tačiau tik keturis metus po dienos darbų filmuoju tuos, kurie man pačiam labai patinka“, – sako jis.

Kai kurie atlikėjai netgi siūlo pinigus, tik kad Benas nufilmuotų jų vaizdo klipą: „Pinigų aš neimu, tačiau jei atlikėjo muzika man ne prie širdies, jo ir nefilmuoju“, – savo įsitikinimais dalinasi britas.

Viktoro pasiūlymas kuruoti vienos festivalio scenos „Ben Dowden stage“ programą kūrėjui iš Didžiosios Britanijos buvo netikėtas ir kiek nutrūktgalviškas, tačiau labai malonus: „Pažįstu daugybę muzikantų, daugiausia iš Bristolio, kuriuos labai noriu pristatyti lietuvių publikai. Kai kurie jų netgi yra genialūs“, – teigia B. Dowdenas.

Taigi jau birželio 22-24 dienomis kartu su Benu į „Loftas Fest’12“ atvyks 9 britų kolektyvai, o tai yra apie trisdešimt muzikantų.

Per Gatvės muzikos dieną, gegužės 19 d., Vilniaus centre ir Senamiestyje nemokamai bus dalinami audio kompaktai su „Ben Dowden stage“ atlikėjų muzika. Tad jei pamatysite „Lofto“ savanorį su festivalio džemperiu, prieikite pasiimti „Loftas Fest’12“ dovanų.

Taip pat „Lofto“ festivalyje per Jonines gros „Hercules & Love Affair“ iš Niujorko, italai „Gabin“, švedų hip hopo veteranai „Looptroop Rockers“ bei dar daugelis kitų. Plačiau www.loftasfest.lt.

Dirty Goods – HOLLYWOOD

 

MC Xander – Sick of the Lies


 

Mr. Woodnote & Lil Rhys feat. Eva Lazarus (filmuota Lietuvoje, Lofte)


Komentuok:
*Reklama
DNO