Menu
 
 

Loftas Fest’12 per Jonines: festivalininkai mėgausis ne tik muzika, bet ir menu

2012 06 06  11:22  |  Aktualijos

Pirmasis trijų dienų didmiesčio festivalis „Loftas Fest“ neapsiribos tik muzika. Daugiau nei 50 grupių ir atlikėjų pasirodymus birželio 22-24 dienomis papildys menų gamyklos programa.

„Nors muzikinė programa ir lipa per skrajučių ir plakatų paraštes, tačiau menų zona irgi bus kupina įspūdžių“, – sako menų gamyklos įsikursiančios „Concept Lofts Future Project“ patalpose koordinatoriai Robertas ir Agnė Kalinkinai.

 Loftas Fest’12 per Jonines

Vilniaus Naujamiestyje vyksiančiame „Loftas Fest“ savo ekspoziciją pristatys brangių galerinių erdvių antipodas „AntiGalerija“.

„Tai judėjimas skirtas ištraukti gerą meną iš brangininkų ir padaryti jį prieinamą kuo daugiau žmonių“, – pasakoja „Antigalerijos“ vadovė Jurge Pociūtė Skiauterienė.

Vieną iš pagrindinių Jurgės ir jos komandos filosofijų: menas – tai žaidimas. Jį galima priimti smagiai, ne tik susirūpinusiais veidais ar supratingumo išraiškos imitacija. Ir, žinoma, svarbiausias jų tikslas padaryti menininkų darbus įperkamais, kad jie puoštų namus, o ne dulkėtų galerijose.

Viso „Loftas Fest“ metu po „Antigalerijos“ vėliava viena žymiausių ir geriausių Lietuvos grafikių Birutė Zokaitytė pieš graffiti, brut art atstovas Artemij Brutovas atliks įspūdingą performansą tapydamas „gyvai“ už langų grojant gyvai muzikai, gatvės meno kūrėjai Adomas Žudys ir Šėpa taip pat parodys tai, ką moka geriausiai.

Loftas Fest’12 per Jonines

Savo kūrybą festivalio metu eksponuos ir nepatogaus meno atstovas Linas Cicėnas. Viso trijų dienų festivalio metu veiks „Antigalerijos“ POP UP parduotuvė, kurioje kūrinius galima bus įsigyti prieinamomis kainomis. POP UP parduotuvė – tai vienetinių pavyzdinių modelių išpardavimas, kuris vyksta labai ribotą laiką.

Taip pat festivalyje dalyvaus Vilniaus dizaino kolegija, vizualizacijų realiu laiku ant pastatų sienų kūrėjas Laimonas Zakas, iliustratorė Berta Kar, „Rūdninkų“ knygynas, ekologiškų baldų ir interjero aksesuarų gamintojai surengs workshopą, į kurį įtrauks visus festivalio dalyvius bei dar daugelis kitų dizaino, meno kūrėjų.

Per festivalį netrūks ir kitų pramogų: veiks kino teatras, interaktyvių žaidimų zona, žadama pastatyti netgi baseiną, o Europos futbolo čempionatą galima bus stebėti ant didelio ekrano, ir dar daug daug visko.

Daugiau www.loftasfest.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO