Menu
 
 

„Lofto“ Kalėdos dar niekada nebuvo tokios jaukios, turiningos ir šventiškos

2011 12 14  01:00  |  Aktualijos

Kalėdos  „Lofte“

Nuotraukos: menufabrikas.lt

Kai daugelis Vilniaus vietų po Kalėdinių vaišių užsklendę duris ilsėsis, „Lofte“ tikrai nebus ramu.

Šiemet Kalėdos menų fabrike bus ypatingos ir jas lydės net du jaukūs šventiniai renginiai: draugams ir tėvams bei pirmą kartą – specialiai vaikams.

Jau tradiciškai antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, grupė „Skamp“ kviečia į menų fabrike vyksiantį koncertą „Coming Home for Christmas“.

Kalėdos  „Lofte“

Praeitais metais tokiu pat stebuklingu metu tame pačiame „Lofte“ vykęs grupės koncertas sušildė daugybę širdžių, kojų ir pirštų galiukų.

„Norisi ir vėl visus susitikti, pasveikinti ir padainuoti. Dabar per Kalėdas dažniausiai dainuoju tik savo vaikams, tačiau „Loftas“ man kaip antri namai, tad visus labai ten kviečiu“, – magiškiausią metų laikotarpį palydėti kartu ragina „Skamp“ daugiametės sėkmės priežastis – žavioji Erica Jennings.

Kalėdiniai kvapai, raudoniu išmuštos karštų gėrimų stiklinės, vaikų klegesys, draugų, apsikabinimai ir sveikinimai bei visiems gerai žinomos šios jau daugiau nei 13 metų gyvuojančios grupės dainos, baladės ir smagūs patrypimai – tokia nusimato gruodžio 26-oji.

Kalėdos  „Lofte“

Kitą dieną, gruodžio 27-ąją, menų fabrikas pirmą kartą virs vaikų „Loftu“. Šiuolaikiškai mąstančios šeimos kartu su savo atžalomis yra kviečiamos į muzikinį detektyvą „Kas prarijo Kalėdų Senelį?“, kuriame pirmu smuiku gros aktorius Dominykas Vaitiekūnas ir dainininkė Onutė Kolobovaitė.

Tikros Kalėdos, vaikystė, linksma muzika, aktorių ir muzikantų pasirodymai, pasakų personažai, kurių vaizdai bus projektuojami ant didžiulės menų fabriko sienos, garantuoja gerą laiką tiek vaikams, tiek jų tėvams.

Kalėdos  „Lofte“

„Tikimės, kad toks šių metų Kalėdinis planas, po kelių dienų šventinių patiekalų ragavimo ir dovanų popieriaus plėšimo, patiks žmonėms“, – reziumuoja jaukumu bei šventine nuotaika „Lofte“ besirūpinanti Živilė Diawara, viena iš menų fabriko steigėjų.


Komentuok:
*Reklama
DNO