Menu
 
 

„Lofto“ Naujųjų metų sutikimas tarp Q. Tarantino filmų personažų abejingų nepaliko (foto)

2012 01 02  18:15  |  Vaizdai

„Lofto“ Naujųjų metų sutikimas

Nuotraukos: Andrei Motorichev

Naujųjų metų sutikimas „Lofte“ tapo vienu įspūdingiausių menų fabriko renginių 2011 m. Dar gerokai prieš vidurnaktį prie durų rikiavosi Elle Driver, Mia Wallace,  The Bride ir kitų žinomų personažų iš Quentino Tarantino filmų eilės.

Renginio kulminacija tapo naujas, dar niekur negirdėtas „Tabami Goes Tarantino feat. Erica Jennings & Jurgis Didžiulis“ projektas.

Jiedu kartu su eile muzikantų ir šokėjų atliko žinomiausias dainas iš Q. Tarantino filmų. Erica ant scenos įkūnijo Elle Driver iš filmo „Nužudyti Bilą“ ir Mia Wallace iš „Bulvarinio skaitalo“ herojes. Taip pat scenoje pasirodė šokėja su smaugliu, kaip ir filme „Nuo sutemų iki aušros“.

Vienas didžiausių vakarėlių Naujametinę naktį Vilniuje lankytojus nustebino tiek savo išbaigta programa, tiek organizacija.

„Dažniau tie Nauji metai ateitų, kai tokios senųjų palydėtuvės…  (…) Ko gero geriausias Naujųjų metų sutikimo renginys“, – tokie ir panašūs komentarai lydi šį jau į istoriją įrašytą renginį.

Tą pačią naktį menų fabrikas „Loftas“ atšventė dviejų metų gimtadienį.

„2011 m. menų fabrike buvo intensyvūs – „Lofte“ įvyko apie 60 renginių. Šiems metams visko užsibrėžėme dar daugiau. Netrukus apie tai išgirsite“, – šiek tiek po vidurnakčio susidomėjimą kurstė menų fabriko vadovas Viktoras Diawara, pats tą vakarą persirengęs Samuelio L. Jacksono personažu iš filmo „Bulvarinis skaitalas“.

 


Komentuok:
*Reklama
DNO