Menu
 
 

LRT OPUS gimtadienis

2013 11 30  10:38  |  Aktualijos

LRT OPUS gimtadienis

Nuotrauka: organizatorių

„LRT Opus Ore“ lapkričio 30 d. švenčia savo vienerių metų sukaktį. Pasveikinti šią iniciatyvą ir puikų kūrybinį darbą šiandien ant scenos susirinks net 15 grupių, padėjusių šiam projektui išaugti.

Opus – tai iniciatyva, siekianti skleisti žinią apie kokybišką Lietuvos muziką, galinčią lygiuotis su Vakarų kultūra ir tapti pilnaverte jos dalimi, platesnei visuomenės daliai. Organizatoriai kalba apie norą, jog čia kokybė ne tik jungtų garsą su vaizdu, bet ir orientuotųsi į modernumą ir naujas technologijas.

Ko galime tikėtis? Jau vien tai, jog ant scenos stos neįtikėtinas skaičius grupių ir atlikėjų, daro nemenką įspūdį. Tai „Golden Parazyth“, „Keymono“, Alina Orlova, „Freaks On Floor“, „mmpsuf“, Markas Palubenka, „Colours Of Bubbles“, „MC Mesijus x Garo“, „Sheep Got Waxed“, „Garbanotas Bosistas“ bei kiti. Nepamirštamai atmosferai sukurti bus pasitelktos ir ypatingos dekoracijos bei šviesos.

Kad ir kaip bebūtų, gimtadieniai smagiausi, kai juos aplanko kuo daugiau draugų, o kuo mažesnis skaičius žvakučių ant torto, tuo daugiau palaikymo norisi. SwO vakarėlių reportažui Lofte kaip tik gaudys stilingiausius. Gal kas kartu?


Komentuok:
*Reklama
DNO