Menu
 
 

Mada Japonijai

2011 04 17  21:42  |  Įžvalgos

 

Mada Japonijai

Nuotrauka: thedollsfactory.com

 

 

Visiems, kurie yra nors kiek neabejingi madai, ne naujiena, jog mados industrija – ne tik drabužiai, fotoaparatų blykstės ir nuolatiniai šou. Mados pasaulis – puiki pagalba, siekiant susieti kiekvieną su pilkąja pasaulio dalimi ir jos bėdomis.

 

Mada Japonijai

Nuotraukos: http://www.yoox.com

Mada Japonijai

 

Didžiausia šių dienų nelaimė – cunamis Japonijoje taip pat nepraslydo pro mados pasaulio atstovų akis. Internetinė parduotuvė yoox.com kartu su 8-iais garsiais mados kūrėjais susibūrė tam, kad padėtų nuo stichinės nelaimės Japonijoje nukentėjusiems žmonėms. Projekte dalyvaujantys aštuoni dizaineriai – Ann Demeulemeester, Antonio Marras, Dsquared2, Kitsuné, Maison Martin Margiela, Marni Moschino ir Y-3 – sukūrė savo prekės ženklų marškinėlius, skirtus Japonijai, ir visus už juos surinktus pinigus aukoja Raudonajam Kryžiui.

Mada JaponijaiMada Japonijai

Visuose dizainerių kurtuose marškinėliuose dominuoja balta ir raudona spalvos ir nepamirštamas meilės ar pagalbos Japonijai šūkis. Raudonas apskritimas ant marškinėlių, nesvarbu, ar tradicinis, ar kūrybiškai išdėliotas iš raudonų bučinių, teigs pasauliui, jog tu  neabejingas.

 


Komentuok:
*