Menu
 
 

Mada pavasarį: arčiau gamtos

2012 02 28  14:20  |  Aktualijos

Mada pavasarį: arčiau gamtos

Nuotraukos: Deichmann

Pastelinių spalvų drabužius galite sudėti į giliausią spintos lentyną. Šis pavasaris skirtas ryškių spalvų ansambliams ir netikėtiems deriniams. Duosime keletą patarimų, kaip surasti naujų ir išskirtinių mados krypčių, kad kaskart atšilus orams nereikėtų keisti spintos turinio.

Natūralumas – jau kurį laiką viena svarbiausių mados tendencijų, kuri dizainerių kolekcijose atsispindi tiek per naudojamas medžiagas, tiek per spalvas. Keletą sezonų buvo madingi paprasti kirpimai ir tokios medžiagos kaip linas, drobė, šilkas. Šį sezoną gamtos motyvai bus parodomi kur kas drąsiau: šilkinės tunikos, ryškios nesudėtingų kirpimų suknelės, palaidinės ir ilgi plazdantys sijonai paaukštintu liemeniu, puošti dideliais paukščių, laukinių gyvūnų ar uogų motyvais bei gėlėmis.

Netikėti deriniai

Deichmann stilistai pastebi, kad labiausiai šį pavasarį stebins aksesuarai ir avalynė. Iš pirmo žvilgsnio, tokios medžiagos kaip medis, kamštis ar rafijos pluoštas yra nesuderinami su ryškiomis spalvomis, tačiau šis kontrastas – viena iš būdingiausių ir įdomiausių ateinančio sezono tendencijų.

„Ryškiai geltonos ar raudonos spalvos bateliai paaukštinta pakulne, dekoruota rafijos pluoštu, atrodo puošniai, bet puikiai tinka avėti ir kasdien. Natūralios medžiagos kiek nuslopina ryškių spalvų intensyvumą ir sukuria puikų balansą“, – teigia Deichmann stilistai.

Šį sezoną rekomenduojama įsigyti odinius aukštakulnius su  kamščio ar medžio imitacijos padu ir pakulne.

Kita naujiena – didelis dėmesys platformų ir storų pakulnių dekorui. Jos puošiamos odos ir rafijos pluošto deriniu, pagyvinamos keletu ryškių spalvų.

Dryžiai, primenantys, kad jūrinis stilius dar nesiruošia apleisti savo pozicijų, taip pat bus madinga įvairių avalynės modelių ir jų platformų puošmena.

Mada pavasarį: arčiau gamtos

Pinta, megzta, nerta

Panašu, kad į madą sugrįžta ne tik „močiutės“ megztukai ir nėriniai, bet ir įvairūs pinti elementai. Todėl neprašausite pasirinkdamos „pintas“ rankines ir batelius.

Toms, kurios dievina avalynę plokščiu padu, neverta nusiminti: patogumas – vienas esminių bruožų, pabrėžiančių natūralumo tendenciją. Galėsite rinktis iš galybės basučių ir batelių be pakulnės. Vis dar madingos išliks basutės su daugybe dirželių, puoštos pintais elementais ir įvairiausiais akmenėliais. Išpopuliarėję pernai, suvarstomi Dandy stiliaus bateliai taip pat liks nepakeičiami.

Kad ir kaip nuspręstumėte pasitikti pavasarį, padarykite tai ryškiai ir leiskite sau eksperimentuoti. Kuo drąsiau – tuo geriau.


Komentuok:
*Reklama
DNO