Žinia, jog su Photoshop programa net velnią įmanoma paversti Anna Wintour, sužavi daugumą. Mados iliustratoriai, siekiantys tikroviškumo, dažnai naudoja įvairius kompiuterinius stebuklus, tačiau, mano nuomone, senamadiškieji pieštuko valdytojai ir realistinių siluetų mylėtojai yra tikrieji meistrai.
Cedric Rivrain – iliustratorius, įpučiantis popieriui gyvybės. Iliustracijose matome ryškius modelių bruožus, pagyvintus šlakeliu spalvų. Jo piešiniai nėra iki galo užbaigti – žmonių kūnai tiesiog išnyra popieriaus lape: kartais nupieštas būna tik veidas, kartais – judesys ar kūnas iki juosmens.
Danny Roberts – multitalentingas žmogus. Sugalvojęs piešti komiksus nuo penkerių metų, vėliau pradėjęs intensyviai lavinti ranką (“I would draw some days for 15 hours straight till my hands were swollen shut.“), dabar jis gali pasigirti ne vien savo mados iliustracijomis, publikuotomis Vogue žurnaluose, bedradarbiavimu su „Gwen Stefani’s Harajuku Lovers”, bet ir kartu su Heutchy firma išleista batų linija bei GAP keturiasdešimtojo jubiliejaus proga sukurta limited edition marškinėlių kolekcija.
Kathryn Elyse Rodgers – dar tik magistro studentė, tačiau skrupulingos ir išsamios iliustracijos jau sužavėjo ne vieną kompaniją. Savo iliustracijose ji tobulai atkartoja medžiagų raštus ir tekstūras, o visumą galima apibūdinti kaip mielą ir mergaitišką.
Caroline Andrieu jau penkerius metus yra Vogue.fr meno redaktorė ir, kaip ji pati sako, ją įkvepia jos darbas ir visata. Jos piešiniai realistiški ir aiškūs, todėl moters iliustracijas ypač yra pamėgę tokie mados grandai kaip Burberry, Diesel, Lancome, Vogue, The Hub, Rouge Magazine.
Connie Lim – nepaprasta iliustratorė, mados grožį perteikianti kortose. Tai – moteriškai seksualūs, paslaptingų spalvų kūriniai. Ji pati šmaikščiai žodyno stiliumi apibūdina save:
Con-nie [Kuh – nee]
Daiktavardis
Maža azijietė, kurios gyvenimo džiaugsmas yra puodelis kavos vietinėje kavinėje, valandos piešimo svajonėse, slaptas gyvenimas fantazijose.
To nepalyginsi su mūsų mokykliniais tušinukų švaistymais paraštėse. Fleur van Maarschalkerwaart linijų ir raizgalynių chaosą paverčia meno kūriniu. Abstrakti forma, keli pastelių prisilietimai – ir iliustracijos jau puikuojasi meno galerijose bei mados žurnalų puslapiuose.
Ar priimat naujus narius? Jus nuostabus. Noriu pas jus:)