Menu
 
 

„Mados infekcijoje“ bus demonstruojami telepatiniai ryšiai

2011 11 01  13:03  |  Aktualijos

„Mados infekcijoje“ dizainerės Diana Kuzmickaitė ir Aušra Urbanavičiūtė, dalyvaujančios trečius metus iš eilės, parodys savo telepatinius sugebėjimus.

Diana Kuzmickaitė ir Aušra Urbanavičiūtė

Nuotrauka: mados infekcija

Praėjusiais metais merginų duetas „Mados infekcijoje“ pristatė savo kolekciją pavadinimu „2012“, kuris turėjo atnešti tariamos 2012 12 21 pasaulio pabaigos motyvų, tačiau tai anaiptol nebuvo fatališka pabaiga – kolekcija greičiau priminė saulėtą vasaros dieną po spalvotu skėčiu. Šiais metais merginos savo kolekcijai pasirinko pavadinimą „Synesthesia“, aiškinančios, kad šis pavadinimas labai tinka jų situacijai nusakyti: A. Urbanavičiūtė gyvena ir kuria Londone, o D. Kuzmickaitė – Lietuvoje. Taigi jų kūrybinis procesas vyksta atskirai, bet veda link vieno tikslo. Tokia merginų situacija panaši į žodžio sinesteziją reikšmę. Dizainerių duetas paklaustas ar nekyla nesklandumų “draugaujant per astumą” kategoriškai atsako, jog ne: „Tarp mūsų labai stiprus telepatinis ryšys“ – juokauja dizainerės. Merginos pasakoja, jog dažnai būna ir taip, kad jos vieną kitą jaučia ir netgi tuo pačiu metu galvoja apie tą pačią idėją būdamos atskirai!

Paklaustos apie kolekcijos „Synesthesia“spalvas ir medžiagas dizainerės išlaiko paslaptį ir pasako, jog bus ir spalvotų ir mažiau spalvų turinčių kūrinių.

Dizaineių Dianos Kuzmickaitės ir Aušros Urbanavičiūtės kolekciją „Synesthesia“, kuri kalba tą patį matymo tašką, apie ėjimą į vieną idėjinį centrą iš skirtingų taškų, bus galima pamatyti pirmą kartą rudenį vykstančioje „Mados infekcijoje“. Čia ir sužinosime, ką gali telepatinis ryšys madoje!


Komentuok:

*