Menu
 
 

Mados konspektai: liepa

2013 07 19  14:15  |  Aktualijos

Visada maniau, kad liepa – tai tas laikotarpis, kuomet  gali užsidėti viską, ko dar nespėjai užsidėti bei nuveikti viską, apie ką svajojai visą šaltąjį sezoną.

Anne de Grijff modeliai

Anne de Grijff modeliai

Galbūt  tai pats metas save pasilepinti ir papildyti savo kosmetikos krepšį atnaujintu Lancome „Hypnose Show“  tušu,  Albero Albazo dekoruotoje pakuotėje atrodančiu taip vasariškai!

Lancome

Arba įsigyti naują bikinį (nesvarbu, ar prieš kelionę į Borą Borą, ar į mūsų vietinį pasididžiavimą – Nidą), o jų dizaineriai siūlo pačių įvairiausių… Ypač madingi nerti, spalvų blokais, grafišku piešiniu, kutais ar raukininukais puošti maudymosi kostiumėliai. Taip pat neapsiriksite pasirinkusios ir aukštu liemeniu ar retro stiliaus.

Maudymosi kostiumėliai

Maudymosi kostiumėliai

Maudymosi kostiumėliai

Nuotraukos iš: glamour.com, beautyblitz.com, press.fourseasons.com, vogue.co.uk, altaroma.it.

Nereikėtų pamiršti ir Amsterdamo bei Romos madų savaičių – galbūt tai naujausios madų pasaulio mekos? Liepą įvykusios madų savaitės gal ir nėra elitinės, bet dėmesio vertų kolekcijų, garantuoju, tikrai rasite.

Nino Lettieri

Nino Lettieri

Lėkite mėgautis Liepos teikiamais malonumais, kol dar nėra per vėlu, nes į nugaras jau alsuoja Rugsėjis!

San Andres Milano

San Andres Milano

Spijkers & Spijkers

Spijkers & Spijkers

Abed Mahfouz

Abed Mahfouz

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Jankelaitytė

KRISTINA | SUSTAINABLE FASHION (@krstview)

Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records