Menu
 
 

Manodrabužiai.lt lapkričio pirkinių sąrašas

2013 11 05  12:25  |  Įžvalgos

Prieš šaltą žiemą dar turime neblogą progą pasilepinti drabužėliais, kurie nevaržo judesių ir su kuriais nesijaučiame apmuturiuoti keliais sluoksniais vilnonių audinių. Drabužių mainų portalas www.manodrabuziai.lt atrinko lapkričio mėnesio pirkinių sąrašiuką, kuris padės orientuotis, kas čia ir dabar ant bangos.

1. Megztukas su užrašu. Tai gali būti sportinis džemperis ar megztas megztukas su kokiu nors žodžiu ar sakiniu. Tai gali būti ir meilės išraiška mėgstamiausiam prekės ženklui. Iš tolo matomas prekės ženklo pavadinimas dabar jau nėra blogis. Tai – nauja šio sezono tendencija!

Megztukas su užrašu

2. Masyvi kaklo grandinėlė. Taip, tai šiek tiek „swag’iška“ ir paaugliška. Bet svarbiausia derinti detales ir nepersistengti.

Masyvi kaklo grandinėlė

3. Parka striukė ar paltukas. Militaristinio stiliaus striukės ir kiti panašaus stiliaus viršutiniai drabužiai jau užkariauja net ir elegantiškiausių damų drabužines. Nes ir patogu, ir šilta!

Parka striukė

4. Snaigių raštai. Artėja žiema – reikia pasipuošti žiemiškai. Ir nesvarbu, kas jus įkvėpė – meilė šiaurės kraštams ar Kalėdų ilgesys.

Snaigių raštai

5. Ilgos kojinės. Funkcija aiški – tai šiluma. O jei dar ir spalva ar detalės smagios, tik gražiau.

Ilgos kojinės

6. Siauras sijonas aukštu liemeniu. Šis drabužis – ne tik į darbą prie dalykinio švarkelio, bet nuo šiol jį deriname ir prie megztukų ar sukištų marškinėlių.

Siauras sijonas aukštu liemeniu

7. Metalu dekoruotas dirželis. Jei visgi rudeninė spinta nespindi spalvomis, pasirūpinkime bent spindinčiais aksesuarais.

Metalu dekoruotas dirželis

8. Ilgaauliai batai. Tai – rudens mados sinonimas. Ir per lapus, ir per balas, ir per pirmąjį sniegą!

Ilgaauliai batai

9. Šilta megzta suknelė. Kad tamsiais rytais neskaudėtų galvos, ką apsirengti ir ką prie ko derinti…

Šilta megzta suknelė

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:




*



Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records