Menu
 
 

Marc Jacobs šiltojo sezono siurprizas

2014 01 16  14:59  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Marc Jacobs ir Miley Cyrus

Fashiongonerogue.com nuotr.

Mergina nuotraukoje – tikriausiai prieštaringiausia 2013-ųjų metų įžymybė, bet prieštaringumas niekad neatbaido dizainerio Marc Jacobs. Atvirkščiai, patį kūrėją galimą vadinti kontraversišku dizaineriu, kadangi jo kolekcijos tiek Louis Vuitton, tiek savo vardo mados namams ženklui sulaukdavo daug pagyrų bei kritikos vienu metu.

Dizainerio ir dainininkės sąjunga šiai reklamai nėra stebinanti naujiena, nes jie ir taip yra geri draugai. Miley Cyrus praėjusiais metais jau puošėsi keliais Marc Jacobs ansambliais. Visgi mados industriją nustebino tai, jog fotosesija buvo sukurta fotografo David Sims, o ne Juergen Teller, kuris kūrė reklamas Marc Jacobs linijoms jau daugelį metų iš eilės. M. Jacobs portalui WWD prasitarė, kodėl turėjo pakeisti fotografą – J. Teller „tiesiog nenorėjo fotografuot Miley“!

Ką manote patys?


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Outlook Festival 2018

Dimensions Festival 2018 | Underground electronic music in an abandoned fort

Yaska Art