Menu
 
 

Miesto klajokliai ir ikonos susipažino su naujaisiais laisvalaikio bateliais

2016 03 18  16:29  |  Aktualijos

Adidas Originals NMD

Nuotraukos: Vilius Kavaliauskas ir Vytautas Dranginis

Ketvirtadienio vakarą senieji Juozapo Tiškevičiaus žiemos rūmai su oranžerija prisikėlė naujai pradžiai. Juose pristatyti adidas Originals laisvalaikio bateliai NMD. Šie bateliai įkvėpti praeities, bet sukurti šiandieniniam miestiečiui, nepasotinamam nuotykių ieškotojui, kurio kasdienybėje neegzistuoja jokios ribos.

Susipažinti su NMD atvyko grupės „Freaks on Floor“ vokalistas Justinas Jarutis, atlikėja ir grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė, radijo ir TV laidų vedėjas Rolandas Mackevičius ir kiti miesto klajokliai bei ikonos.

Adidas Originals laisvalaikio bateliai

Praeitis įgalina ateitį

NMD laisvalaikio bateliuose susilieja adidas Originals stiliaus DNR ir moderniosios avalynės technologijos. BOOST amortizuojanti technologija suteikia dar nepatirtą komforto jausmą, kuris leidžia jaustis lyg basomis ir atrodo itin stilingai. O Primeknit batviršis, primenantis megztą kojinę, maloniai priglunda prie bet kokios kojos ir leidžia jai kvėpuoti. Adidas Originals NMD bateliuose atpažįstami ir legendinių Micro Pacer, Rising Star ir Boston Super batelių dizaino elementai, kurių šiuolaikinė interpretacija, neabejotinai, išskiria juos iš minios.

Renginyje ne tik pristatyti bateliai, tačiau dalyvavusiems suteikta proga pirmiesiems paliesti, pajausti ir patirti NMD. Stipresnius potyrius padėjo sukurti ir batelio spalvų – juodos, baltos, mėlynos ir raudonos – šviesos instaliacijos įrengtos J. Tiškevičiaus rūmų kambariuose. Svečius viso vakaro metu miesto ritmu šokdino Dj Swix, Justas Fresh, Tadas Quazar ir Low Heights.

Adidas Originals NMD

Vakarėlyje dalyvavusi stilistė, žurnalo „L‘Officiel“ mados redaktorė Lina Bernotaitytė teigia, kad modernus miestietis turi ne tik jaustis patogiai, bet ir atrodyti stilingai. NMD laisvalaikio bateliai skirti drąsiems, veikliems ir, abejonės, madingiems žmonėms, kuriems svarbu, kad daiktai įprasmintų jų gyvenimo stilių ir prisitaikytų prie intensyvaus gyvenimo tempo.


Komentuok:
*Reklama
DNO