Menu
 
 

Miręs iki sutemų

2009 10 31  00:38  |  Aktualijos

Vertė: Rūta Kazlauskaitė


Egzistuoja nuomonė, jog Stephenie Meyer, staigiai išpopuliarėjusios knygų serijos „Saulėlydis“ autorė, panaudojo Charlaine Harris, kuri pora metų anksčiau sukūrė savo sagą apie vampyrus, scenarijų.

twilight
nuotrauka: movie-cafe.blogspot.com

Ir iš tiesų, nagrinėjant jo detales, buvo galima rasti daug panašumų: paprastos, mirtingos merginos meilė vampyrui, vilkolakiai, už kiekvieno kampo tykantys pavojai… Tačiau vis dėlto skirtumų esti daugiau.

Pasaulis oficialiai pripažino vampyrų egzistavimą: nuo šiol jie turi teisę į legalų gyvenimą, gali balsuoti ir mokėti mokesčius. Sukė Stekhaus – baro kokteilių padavėja, kilusi iš mažo Luizianos miestelio, kuriame vyrauja nuobodus gyvenimas. Tačiau ji nėra paprasta mergina. Sukė aistringai svajoja sutikti vampyrą. Ir vieną dieną… jos svajonė išsipildo!Į miestelį atvažiuoja Bilas, kuris pasirodo esąs vampyras, prisimenantis JAV pilietinio karo metų jaunuolį. Taigi, nuo to ir prasideda visi Sukės nemalonumai. Arba, atvirkščiai, malonumai. Liūdėti merginai tikrai netenka.

trueblood_poster
nuotraukos: showclix.com

Ši istorija daug nuoširdesnė  už tą, kuri aprašoma knygoje „Saulėlydis“.  Bilo ir Sukės santykiuose daugiau sekso, kraujo, intrigų bei įtampos, kuri neleidžia atsitraukti nuo knygos,o  kūrinio atomazga, įgavusi „holivudiškai“ banalią gaidelę, išpildo kiekvieno skaitytojo norus. Meilė nugali viską. Net ir skirtumus tarp siaubūno (vampyro) ir žmogaus.


Komentuok:
*Reklama
DNO