Menu
 
 

MO muziejuje – jaukus švenčių laukimas

2022 12 08  22:04  |  Aktualijos

Stabtelėti, pabūti ir pasitikti didžiąsias metų šventes drauge – MO muziejus lauks antrąją Kalėdų dieną, visą gruodį lankytojams dovanoja knygas ir šventiniu laikotarpiu siūlo veiklas, kviečiančias prisiminti, kad svarbiausia – laikas kartu.

MO muziejuje – jaukus švenčių laukimas

Nuotraukos – Ryčio Šeškaičio ©

„Šių metų įvykiai, ne vieną mūsų stipriai palietę emociškai, dar kartą patvirtino, kaip svarbu būti kartu, burti bendruomenes, tuo pačiu nepamirštant savęs ir emocinio atsparumo, kad galėtume grįžti prie savo veiklų, socialinių iniciatyvų, paramos ir bendros visuomenės gerovės, – sako MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė. – Tą muziejus ir siūlo visu šventiniu laikotarpiu: galimybę susitikti su artimiausiais arba pabūti su savimi.“

 

Jaukiam Kalėdų laukimui – nemokamos ekskursijos ukrainiečiams

Didžiųjų metų švenčių fone pirmiausia norisi atsigręžti į tuos, kuriems to labiausiai reikia. Nuo pat karo pradžios palaikydamas Ukrainą, MO Ukrainos žmones muziejuje kviečia lankytis nemokamai, o gruodžio mėnesį jiems rengia aštuonias nemokamas ekskursijas po didžiąją parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“ gimtąja ukrainiečių kalba. Ekskursijos prasideda jau nuo gruodžio 8 d., o jas ves MO gidė – ukrainietė Oleksandra.

„Suprantame, kad nuo karo nekentėjusiems niekas neatstos gimtinės, namų ar Ukrainoje likusių artimųjų, – sako M. Ivanauskienė. – Tačiau puikiai žinome apie muziejų lankymo teikiamą naudą emocinei sveikatai. Kviečiame ukrainiečius šiuo metu, kuris daugeliui asocijuojasi su namais bei šeima, muziejuje rasti laikiną užuovėją.“

 

Nemokamos knygos – galimybė parsinešti dalelę meno namo

Šventiniu laikotarpiu MO paruošė ir dovanų – nuo gruodžio 8 d. kiekvienas, atėjęs aplankyti muziejaus parodų, galės iš siūlomų išsirinkti MO knygą ir ja papildyti savo knygų lentyną.

MO lankytojai galės rinktis iš leidinių apie Lietuvos dailės gyvenimą, MO muziejų, taip pat knygų vaikams.  Knygų skaičius ribotas, jas bus galima rasti MO muziejaus I a. hole.

 

Antroji Kalėdų diena MO muziejuje

Antrąją Kalėdų dieną MO kviečia turiningai leisti laiką kartu su šeima muziejuje. Gruodžio 26 d. MO dirbs įprastu laiku ir iki pat 20 val. kvies pamatyti šiuo metu muziejuje veikiančias parodas „Susitikimas, kurio nebuvo“ ir „Opartiniai atspindžiai“, pasidžiaugti kalėdine MO atmosfera ir jaukiai bei prasmingai praleisti šventinę dieną.

11 val. ir 12 val. muziejuje vyks šventiniai užsiėmimai šeimoms, kuriuos 3–8 m. vaikams ves teatras „Pradžia“, o 14 val., 15 val., ir 16 val. visi laukiami ekskursijose po didžiąją parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“ su gidu savanoriu.

MO muziejuje – jaukus švenčių laukimas

Kino seansai MOdernistams ir  kitos veiklos muziejuje

Ištikimiausi muziejaus bendruomenės nariai – MOdernistai – ir jų draugai nuo gruodžio 10 d. kviečiami į specialius šventinius kino seansus, kuriuose lauks geriausi pastarųjų metų filmai. Metinė MOdernisto narystė – puiki dovana artimajam: visus metus MOdernistų laukia ne tik kinas, bet ir kitos praturtinančios MO patirtys.

Kaip visada šeimų su mažaisiais lauks Šeimų sekmadieniai, kuriuose mažieji drauge su tėveliais kviečiami dalyvauti specialiuose užsiėmimuose ir žaidžiant tiek fizinius, tiek kūrybinius žaidimus sužinoti apie didžiąją tarptautinę muziejaus parodą „Susitikimas, kurio nebuvo“.

Iki gruodžio 28 d. dar galima aplankyti ir MO terasoje esančią menininkės Kotrynos Čalkaitės šviesos instaliaciją „G’astronomic Vilnius“. Instaliacija nemokamai prieinama visiems ir šviečia bet kuriuo paros metu.

 

Muziejaus atstovai primena, kad švenčių metu gruodžio 24 d. ir 25 d. MO muziejus nedirbs, o sausio 1 d. dirbs nuo 13 val.


Komentuok:
*Reklama
DNO