Menu
 
 

Moteriška stiprybė ir individualumas „H&M Studio AW16“ kolekcijoje

2016 03 11  19:35  |  Aktualijos

H&M Studio AW16

Nuotraukos: © H&M

Emma Roberts, Ciara ir Kate Mara buvo tarp svečių praėjusį vakarą po skliautuotomis Paryžiaus „Bourse de Commerce“ lubomis vykusiame „H&M Studio AW16“ šou, kuriam ruošiantis įkvėpimo buvo semtasi iš stiprių moterų ir nepriklausomų protų žavesio. Manekenės, tarp kurių buvo Amber Valletta, Jourdan Dunn, Freja Beha Erichsen, Ashley Graham, Soo Joo Park ir Hari Nef, demonstravo moterų individualumą ir jų charakterio įvairovę pabrėžiančius drabužius. Jos ėjo specialiai sukurtu užšalusio ežero tyrumą ir žavesį skleidžiančiu podiumu, pabrėžiančiu gamtos įtaką kolekcijai.

H&M Studio AW16

H&M Studio AW16

H&M Studio AW16 kostiumai

Visas dėmesys buvo sutelktas į kolekciją, kurioje nepriekaištingas siuvimo menas derinamas su Švedijos paveldu ir amatais. Iš naujo atgimė susidomėjimas į pečius ir liemenį sutelktais moteriškais siluetais, o plačiabrylės skrybėlės ir kaubojiški batai suteikia dramatiškumo ir orumo.

„Šioje kolekcijoje aukštinama moterų stiprybė ir grožis bei tai, kaip šią stiprybę išreiškiame savo stiliumi. Man labai patinka, kaip nepriekaištingas siuvimo menas yra derinamas su Švedijos paveldą bei folklorą atskleidžiančiomis detalėmis“, – teigia Ann-Sofie Johansson, kūrybinė „H&M“ patarėja.

H&M Studio AW16 Palermo

Muziką šou sukūrė „Air“ narys Nicolas Godin, o gyvai dainavęs choras atmosferą įkaitino dar labiau. Paryžiaus mados savaitės metu vykusiame šou apsilankė 600 tarptautinių redaktorių ir svečių, o studio.hm.com jį stebėjo auditorija iš viso pasaulio. „H&M Studio“ yra pagrindinė „H&M“ sezono kolekcija, kuriama specialiai jai atsidavusios dizainerių komandos. Šią riboto leidimo kolekciją nuo rugsėjo 8 dienos bus galima įsigyti 200 parduotuvių ir internetu.

SwO rekomenduoja pažiūrėti šou video įrašą:

H&M Studio AW16 show

H&M Studio AW16 final walk


Komentuok:
*Reklama
DNO