Menu
 
 

Naktinis pasivaikščiojimas su Deichmann

2013 11 25  20:43  |  Aktualijos

Naktinis pasivaikščiojimas su Deichmann

Nereta Muzikevičiūtė. Deichmann archyvo nuotr.

Vėlyva ekskursija pro batų lentynas, neeilinė pradžios istorija apie vardą, šiandien žinomą kiekvienam ir užkulisiai, apie kuriuos susimąstome tikrai nedažnai. Visa tai – mano naktinis pasivaikščiojimas po Deichmann batų parduotuvę.

Pasirodo, kad populiariausi prekiniai ženklai kartais atsiranda visai netikėtai ir meilė dažniausiai tam būna didžiausia paskata. Nuo to prasideda Heinrich Deichmann ir jo žmonos batų parduotuvės verslas. Sunkiausi verslo pradinukų išbandymai bei iššūkių etapai jų taip pat neaplenkia, tačiau sumaniausiems palikti negandas nuošalyje juk visuomet pavyksta. Po karo medžiagų deficitas ir Deichmann‘ų išmonė avalynę gaminti iš medžio ir parašiutų liekanų jiems suteikia galimybę sukurti  50 000 batų porų. Neblogai, tiesa? Kovoti už išlikimą ši šeimyna turėjo gabumų.  1995 m. Deichmann tampa pirma avalynės kompanija Vokietijoje, kuri įžengia į TV eterį su reklama. Šaunus pasiekimas, kuriuo vedina kompanija šiandien gali pasigirti 3325 parduotuvių skaičiumi bei mažmeninės prekybos avalyne lyderės statusu visoje Europoje.

Skaičiai dideli, tačiau ir vardai, su kuriais bendradarbiauta, ne patys kukliausi. Kartu su „5th avenue“ linija pristatytos H. Berry, C. Crowford,  grupių Sugababes, The Pussycat Dolls vardo kolekcijos. Deichmann batų tinklui netrūksta mados iniciatyvos ir Lietuvoje. Tai – unikalūs mados projektai su Lietuvių dizaineriais, jų inicijuojami renginiai, kovo mėnesį įkurtas „Trendblogas“.

O kai pagalvoji, juk iš pradžių pagrindiniai Deichmann klientai buvo kalnakasiai…

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records