Menu
 
 

Nauja „Adidas“ kolekcija – šokėjoms ir stilingoms sportininkėms

2014 03 07  18:01  |  Įžvalgos

Nauja Adidas kolekcija

Nuotraukos: organizatorių.

Laikai, kada ramia sąžine galėjome vilkėti apsmukusias sportines kelnes ir ryšėti arklio uodegą, jau praėjo. Mada žengia ir į sporto padangę: nespėjus pamiršti Olimpinių žaidynių tendencijų, sportinę aprangą kuriantis ženklas „Adidas“ pristato ryškią šių metų pavasario/vasaros kolekciją, skirtą šokėjams ir patogumo ištroškusioms stilingosioms sportininkėms, susigriebusioms, jog dabar – pats metas gražinti formas.

Šis ženklas orientuojasi ne tik į spalvų paletę ar sezono naujienas, bet ir į funkcionalumą bei praktiškumą. Kauno krepšinio klubo šokėja Dalia Karpovaitė teigia, jog „turime ir gerai atrodyti, ir patogiai jaustis. Be to, šokiai pasižymi ypatinga judesių amplitude, tad visi turimi rūbai turi būti labai lengvai prisitaikantys“. Dailiosios lyties atstovėms dizainas taip pat yra būtinybė. „Norisi, kad ir sportiniai drabužiai atrodytų stilingai, atkartotų sezono tendencijas. Visgi esame moterys!“ – nusišypso šokėja. Vasario pabaigoje „Forum“ sporto klube „Adidas“ surengė šokio treniruotę, kurioje žinomos šalies moterys bei žiniasklaida galėjo išbandyti šiltų spalvų „Adidas“ drabužių patogumą pačios, judėdamos muzikos ritmu. Pasiūlymui sudalyvauti repeticijoje neatsispyrė ir sportininkės – trišuolininkė Jolanta Verseckaitė bei lengvaatletė Vaida Žūsinaitė.

Nauja Adidas kolekcija

Nauja Adidas kolekcija

Nauja Adidas kolekcija

Nustebintos šokėjų lankstumu ir trykštančia energija, susirinkusios moterys lengvai sunerimo dėl savo sportinio pasiruošimo, tačiau, padrąsintos profesionalių šokėjų, damos įgavo pasitikėjimo, o treniruotės gale netgi aptarinėjo pasiūlymą prisijungti prie komandos! Po treniruotės džiugiai nusiteikusios buvo ne tik repeticijoje dalyvavusios merginos, bet ir jų mokytojos: „Esu labai patenkinta treniruote. Prieš renginį galvojau, kad bus sunkiau: tiek išmokyti šokio judesių, tiek bendrauti, juk merginos yra žinomos, tačiau nekilo jokių problemų. Nei viena nebijojo kristi ant žemės ar atlikti kitų sudėtingesnių judesių. Šokių treniruotė vyko įprastai, kaip treniruojamės ir mes, o po šokio visos smagiai susėdome ir pasidalinome įspūdžiais. Tikrai jautėsi, kad visos esame viena komanda. Kiekviena pasitreniravusi individualiai, tikrai galėtų tapti mūsų nare,“ – džiaugėsi „Žalgirio“ klubo šokėjų vadovė Diana Gandrimė. Siūlome pasižiūrėti renginio nuotraukas bei susipažinti su nauja „Adidas“ kolekcija.

Nauja Adidas kolekcija


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors