Menu
 
 

Naujai iškeptas Giorgio Armani tinklapis!

2010 02 13  00:58  |  Įžvalgos

Giorgio Armani pristato savo naujai iškepta  www.armani.com tinklapį. Tai daug daugiau negu asmeninis puslapis, jis suteikia visai naują prasmę terminui „namų puslapis“, išplėsdamas šio termino ribas, savo lankytojus įgalindamas daug spalvingiau bei išsamiau pažvelgti į madų korifėjo gyvenimą.

Įdomūs dizaino elementai ir pagerinti pasirinkimo vadovai, kaip ir kiti bruožai leis kiekvienam prisijungusiam ištirti, bendrauti ir žinoti naujausias Armani naujienas – viskas esamu laiku.

Armani.com puslapis padalintas į tokias sritis: pagrindinai prekiniai ženklai, produktai, parduotuvės, internetinės parduotuvės ir spauda, taip pat pateiktos nuorodos į oficialius Armani socialinius tinklapius Facebook’e ir YouTub’e. Greitai Twitter’io sąskaita taip pat bus pasiekiama šiame puslapyje.

Primoje srityje yra nuorodos į pagrindinių prekinių ženklų tinklapius.

Antra sritis plačiau pristato Armani pasaulį. Čia rasite informacijos apie Armani grožiui skirtus produktus, priedus, mobilius telefonus, akinius ir laikrodžius.

Trečia sritis suteiks galimybę apžiūrėti ir rasti Armani parduotuves visame pasaulyje naudojant modernią paieškos programą, taip pat pateiks nuorodas į neseniai atidarytus novatoriškų parduotuvių tinklapius: New York’s Armani/5th Avenue ir Tokyo’s Armani/Ginza Tower. Taip pat speciali nuoroda nukreips lankytojus į oficialų tinklapį skirta naujiems Armani viešbučiams.

Internetinės parduotuvės skiltyje suteikia galimybė įsigyti sezonines kolekcijos drabužių vyrams ir moterims, įskaitant Armani Collezioni, Emporio Armani ir Armani Exchange ir išskirstys produktus pagal aksesuarus, apatinius drabužius, akinius, papuošalus ir kvepalus.

Penkta sritis siūlo paprastą priėjimą prie Armani spaudos naujienų apžvalgos, paspaudus nuorodą „Armani Press“, kur visai naujoje „News“ skiltyje išskirti svarbiausi Armani įvykiai ir nuolatos atnaujinami pranešimai apie Armani veiklą. Panorėjus, lankytojai galės pasidalinti informacija iš „News“ skilties per Amani socialinius tinklapius arba išsiųsti ją elektroniniu paštu draugui.


Komentuok:
*Reklama
DNO