Menu
 
 

Naujas „ba.“ albumo pristatymas – šiandien „Pasakoje“

2015 02 18  14:33  |  M.I.C. Naujienos

Naujas  „ba.“ albumo pristatymas

Nuotrauka: organizatorių.

„Pagaliau iš tikrųjų“, – džiaugiasi vienos talentingiausių jaunosios kartos grupių „ba.“ nariai Benas Aleksandravičius ir Jonas Butvydas. Jau šiandien, trečiadienį, sostinės kino teatre „Pasaka“ bus pristatytas debiutinis indiroką, post-punk ir alternative stilių muziką grojančios „ba.“ albumas „RASTI / PASIKLYSTI“. Renginio metu bus galima įsigyti pirmąsias albumo kopijas.

„Kai vaikystėje su tėčiu važiuodavau į „Akropolį“ visada pastebėdavau „BOD“ pastatą ir šio didžiausio kompaktinių plokštelių gamintojo Baltijos šalyse logotipą. Vis spėliodavau – ar ateis ta diena kai ir pats vyksiu pasiimti ten įrašytų savo albumų? Sunku patikėti… Tai buvo didžiausia mano gyvenimo svajonė, sudėtinga užduotis, kuri pagaliau, pagaliau įvykdyta, – jausmais dalijasi „ba.“ lyderis Benas. – Labai džiaugiuosi galutiniu rezultatu: „RASTI / PASIKLYSTI“ viršelis ir garsas tiesiog atspindi mane. Debiutinis albumas lydės visą gyvenimą ir aš manau, kad dėl jo neteks gailėtis.“

„ba.“ būgnininkas J. Butvydas antrina Benui ir prisipažįsta nekantriai laukiantis pristatymo: „Norisi albumą perklausyti su visais žmonėmis, kurie prisidėjo“.

 „RASTI / PASIKLYSTI“ buvo kuriamas trejus metus – būtent prieš tiek laiko buvo įrašyta pirmoji albumo daina. Pasak B. Aleksandravičiaus, „ba.“ skambesys ieškotas ilgai ir pagaliau jį iš tikrųjų pavyko surasti.

„Apie mane. Apie ją… Apie aplinką ir jausmus. Apie viską ir visus, kuriuos mačiau ir jaučiau, – apie albumo „RASTI / PASIKLYSTI“ kilmę pasakoja Benas. – Albumas jausmingas ir agresyvus. Išgyventas. Jis pasakoja viską, kas įvyko mano gyvenime per pastaruosius dvejus metus. Istorija nebus padėta ant lėkštutės. Norint suprasti, reikės pasigilinti. Ji negali pro vieną ausį įeiti, pro kitą išeiti.“

Visi grupės „ba.“ gerbėjai laukiami atvirame albumo pristatyme sostinės kino teatre „Pasaka“ (Šv. Ignoto 4/3) vasario 18-ąją, 16.00 val.


Komentuok:
*Reklama
DNO