Menu
 
 

Nemokamas „Garbanoto Bosisto“ koncertas „Lofte“

2014 11 27  16:01  |  M.I.C. Naujienos

Nemokamas „Garbanoto Bosisto“ koncertas „Lofte“

Nuotrauka: organizatorių.

Praėjusią savaitę sėkmingą ir iškart įvertintą albumą išleidęs britas Fryars dėl asmeninių priežasčių atšaukia visą turą po Europą, tame tarpe ir gruodžio 7 dieną turėjusį įvykti koncertą menų fabrike „Loftas“.

„Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą –  ta proga „Bushmills Lietuva“ dovanoja mums visiems nemokamą bene perspektyviausios Lietuvos roko grupės „Garbanotas Bosistas“ koncertą“, – sako „Lofto“ vadovas Victoras Diavara.

Tiesa, koncertas įvyks keliomis dienomis anksčiau nei buvo numatyta –  gruodžio 5 dieną, irgi „Lofte“. Geras naujienas papildo dar ir tai, kad kartu su „Garbanotu Bosistu“ nemokamame koncerte pasirodys vilniečiai „Without Letters“.

Gruodžio 5 dieną „Garbanotas Bosistas“ Lietuvoje sugros paskutinį pilnos programos koncertą šiemet.

Garbanoto Bosisto koncerto įrašas:

„Šio nemokamo koncerto metu abi grupes išlydėsime į įdomią ir svarbią kelionę – netrukus daugiau apie tai“, –  intriguoja V. Diavara.

„Garbanotas Bosistas“ šiuo metu yra viena stropiausiai šiuolaikinę šalies muziką reprezentuojančių grupių. Jų muzika yra tai, kas gimsta iš hipiškos meilės, taikos ir rokenrolo idėjų, perkeltų į modernių laikų Vilnių.

Jų scenos ir gyvenimo draugai „Without Letters“ taip pat neatsilieka savo sėkme –  per pastaruosius metus sugebėjo pelnyti Lietuvos ir užsienio pripažinimą. O šių metų pavasarį grupė sėkmingai reprezentavo Lietuvą „Tallin Music Week“ metu, taip pat apšildė tokias grupes kaip „Casiokids“ ir „Mount Kimbie“.


Komentuok:
*Reklama
DNO