Menu
 
 

Neperšlampami batai? Pagaliau!

2013 09 23  22:41  |  Įžvalgos

EMU batai

Nuotrauka: © SwO

Rudeniui atėjus, vis dažniau pagalvojame apie komfortą ir šilumą lauke. Avalynei atitenka svarbus vaidmuo, tad norisi kokybės, patogumo ir grožio. Prekybos ir pramogų centre „Panorama“ esančioje parduotuvėje „KANU“ pristatyti batai, su kuriais rudens sezonas taps malonus, jaukus bei kupinas gerų emocijų, nes šiluma bei komfortas bus garantuoti. Pristatome Jums EMU!

EMU batai

Nuotraukos: Antano Minkevičiaus

EMU batai

Nuotrauka: © SwO

EMU batai gaminami Australijoje iš natūralaus, aukštos klasės kokybiškai išdirbto avikailio. Šie batai išskirtiniai, nes leidžia odai natūraliai kvėpuoti; vasarą jūsų kojos išlieka vėsios, o žiemą – šiltos. Naujausia batų kolekcija, kol kas unikali tokio tipo batų – uggsų – srityje, nes ji yra visiškai atspari vandeniui. Ar gi tai nėra nuostabi žinia tiems, kurie nemėgsta sunkių guminių botų?

EMU Australia savo batus gamina pasitelkę naujausias technologijas. Šie batai visiškai prisitaiko prie jūsų pėdos,  yra su dvigubom siūlėm ir pakietinta užkulne, dėl to nepraranda formos. Išimamas vidinis avikailio padas prilaiko keltį, yra nesunkiai keičiamas arba skalbiamas, o išorinis padas sukurtas iš dvigubo sluoksnio – tinkamas nešioti tiek namuose, tiek lauke.

EMU batai

EMU batai taip pat yra vadinami „EMU ugg boots“. Pats žodis Emu kilęs iš paukščio, kuris gyvena Australijos pusdykumėse, pavadinimo. Ugg yra bendrinis avikailio batų pavadinimas, kilęs nuo posakio ugly shoes. Šiuos batus sugalvojo australų banglentininkai ankstyvame šeštame dešimtmetyje, kad kojoms būtų šilta, išlipus iš vandens.

Siūlome nepainioti prekinių ženklų EMU ir UGG. Prekės ženklas  UGG Australia, kitaip vadinamas tiesiog UGG, su Australija neturi nieko bendro ir iš tiesų buvo sukurtas JAV. O štai tikrieji australų avikailio (ugg) batai – EMU – gaminami Australijoje. Jie sertifikuoti, kokybiški ir laiko patikrinti. Dabar – ir Lietuvoje. Pristatome jums SwO reportažą!

Daugiau informacijos galite sužinoti, apsilankę šiose svetainėse:

http://www.emuaustralia.com

http://www.open24.lt/apie-mus/kanu-parduotuves-adresas/

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Porcelianas

SwO Street

DNO Records