Menu
 
 

Nėščios manekenės

2012 05 23  17:31  |  Aktualijos

Nėščios manekenės

Praėjusių metų ruduo mados industrijoje buvo, kaip matome, itin siautulingas! Ar karštas oras, ar amžius – ,,per trisdešimt” – daro savo, bet gražuolės pagaliau savo figūras patobulino motiniškomis formomis ir nusprendė karjerą atidėti bent keliems mėnesiams.

Tačiau ne visos besilaukiančios mamytės klijuoja rožinius ar žydrus tapetus vaiko kambarėlyje ir ramiai pasitinka naująjį rūpestėlį. Tokios manekenės, kaip Sasha Pivarova, šią naujieną praneša iškilmingai ir stilingai: jos vyro Igor Vishnyakovo darytas portretas – pirmasis liudijimas, jog modelis jau aštuntą mėnesį laukia savo naujagimio.

Nėščios manekenės

Kovo mėnesį Adriana Lima patvirtino gandus, jog laukiasi antrojo vaiko. Kaip greitai keičiasi laikai: juk visai nesenai, 2006 metais, Adriana buvo išrinkta „Patraukliausia nekaltąja”…

Nėščios manekenės

Nėščios manekenės

Apie Allesandros Ambrosio antrojo vaiko gimimą, tiesą sakant, buvo sužinota iš manekenės anytos Facebook puslapio, jai paskelbus: „Anūkas ką tik gimė Brazilijoje”.

Nėščios manekenės

Nėščios manekenės

Keleri ankstesnieji metai taip pat buvo smagūs ir kartu gausūs – Victoria‘s Secret angelas Miranda Kerr 2011 metais pagimdė sūnų Orlando Bloom’ui, o viena iš turtingiausių naujųjų ikonų Natalia Vadianova jau augina tris vaikučius.

Nėščios manekenės

Nėščios manekenės

Cituojame Natalia Vadianova: „Aš tai padariau. Turiu tai, ko norėjau. Aš uždirbau pakankamai pinigų, kad galėčiau pasirūpinti savo šeima ir tik tai man dabar svarbu”. Norite pasekti supermodelių pavyzdžiu? Taigi, laiko dar turime. Pirma tapkime garsūs (įtakingi ar bent laimingi) ir galėsime svajoti apie mažučius.

Nėščios manekenės

Nuotraukos: vogue.com


Komentuok:
*Reklama