Menu
 
 

Niujorkiečiai „Son Lux“ koncertuos Vilniuje

2016 04 20  18:44  |  M.I.C. Naujienos

Son Lux  - SwO magazine

Nuotrauka: organizatorių.

Liepos 5 d. menų fabrike „Loftas“, renginių serijoje „Heineken Live“, pasirodys viena įdomiausių šiuolaikinių amerikiečių grupių – „Son Lux“. Aktyviai po pasaulį su koncertiniu turu keliaujanti grupė pirmą kartą atvyks į Lietuvą.

Amerikiečiai „Son Lux“, save priskiriantys post-rocko, alternatyvaus hip hopo ir trip hopo stiliams, reziduoja ir kuria niekad nemiegančiame Niujorke. Unikalus vokalas, daugiasluoksniai elektroniniai skambesiai, maištaujantys kadaise mintoms klasikinio pianino pamokoms ir aistra ritmams – su niekuo nesupainiojamas amerikiečių kūrybos braižas.

„Son Lux“ ilgus metus buvo siejamas tik su vienu vardu – amerikiečių prodiuseriu ir kompozitoriumi Ryan’u Lott’u. 2007 metais pradėjęs karjerą „Son Lux“ slapyvardžiu, pernai jis ryžosi pokyčiams ir į grupės sudėtį įtraukė dar du narius – gitaros virtuozą Rafiq’ą Bhatią ir būgnininką Ian’ą Chang’ą.

Grupės tapsmą trio kolektyvas pernai pažymėjo birželio mėnesį pasirodžiusiu nauju albumu „Bones“. Prieš tai „Son Lux“ buvo išleidęs keturis solinius albumus.

Daug dėmesio skirdami savo kūrybai, „Son Lux“ mielai imasi ir kitų muzikinių projektų. Muzikos kritikams ir gerbėjams pro ausis nepraslydo jų bendradarbiavimas su Lorde, Beyoncé prodiuseriu Boots, Sufjan Stevens, Matthew Dear, „Pulitzer“ premijos laureate Caroline Shaw ir kitais. Son Lux neabejingi ir kino industrijai – kuria garso takelius filmams. Lietuvoje rodytuose filmuose „Popieriniai miestai“ ir „Eleonoros Rigbi dingimas“ skamba būtent „Sol Lux“ muzika.


Komentuok:
*Reklama